Zurück zur Suche

ONE MOVE CLIMBING S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

ONE MOVE CLIMBING S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.462.290 lei și un profit net de 48.027 lei cu 7 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 39660835 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #5049CAEN 9319 #33

Allgemeine Daten

NameONE MOVE CLIMBING S.R.L.
CUI39660835
Registrierungsnr.J2018002527359
AdresseMARGINII, 4, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code9311
Registrierungsdatum24/07/2018
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,46 Mio. RON

vs 1,04 Mio. RON

≈ 290.000 €

Profit net (2025)

48.000 RON

vs 155.000 RON

≈ 9530 €

Capitaluri proprii (2025)

849.000 RON

vs 960.000 RON

≈ 169.000 €

Angajați (2025)

7

2025

1,46 Mio. RON

+41%față de 2024Profit net48.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201912.100 RONProfit net: 1270 RON
2020288.000 RONProfit net: 60.600 RON
2021500.000 RONProfit net: 169.000 RON
2022737.000 RONProfit net: 245.000 RON
20231,12 Mio. RONProfit net: 393.000 RON
20241,04 Mio. RONProfit net: 155.000 RON
20251,46 Mio. RONProfit net: 48.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.462.290
≈ 290.000 €
48.027
≈ 9530 €
7
2024
1.037.439
≈ 209.000 €
154.787
≈ 31.100 €
4
2023
1.124.809
≈ 227.000 €
392.619
≈ 79.400 €
5
2022
736.520
≈ 149.000 €
244.674
≈ 49.600 €
2
2021
500.469
≈ 102.000 €
168.654
≈ 34.300 €
2
2020
288.047
≈ 59.500 €
60.617
≈ 12.500 €
2
2019
12.083
≈ 2550 €
1.267
≈ 267 €
2
2018Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

3,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

5,7%

Liquiditätsgrad

0,52

Kapitalumschlag

1,05

Umsatz pro Mitarbeiter

209.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2021-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ONE MOVE CLIMBING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39660835. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONE MOVE CLIMBING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ONE MOVE CLIMBING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ONE MOVE CLIMBING S.R.L., CUI 39660835, nr. Reg. Com. J2018002527359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ONE MOVE CLIMBING S.R.L. în 2025?

ONE MOVE CLIMBING S.R.L. (CUI 39660835) a avut o marjă de profit net de 3,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).