Zurück zur Suche

SMA IMPIANTI AUTOMOTIVE S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

SMA IMPIANTI AUTOMOTIVE S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.905.643 lei și un profit net de 1.870.920 lei cu 4 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 39656389 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #3008CAEN 3320 #115

Allgemeine Daten

NameSMA IMPIANTI AUTOMOTIVE S.R.L.
CUI39656389
Registrierungsnr.J2018002520352
AdresseVIILOR, 12A, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code3320
Registrierungsdatum23/07/2018
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,91 Mio. RON

vs 64.300 RON

≈ 577.000 €

Profit net (2025)

1,87 Mio. RON

vs -983.000 RON

≈ 371.000 €

Capitaluri proprii (2025)

827.000 RON

vs -1,19 Mio. RON

≈ 164.000 €

Angajați (2025)

4

2025

2,91 Mio. RON

+4419%față de 2024Profit net1,87 Mio. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018888.000 RONProfit net: 623.000 RON
20194,44 Mio. RONProfit net: 2,72 Mio. RON
20207,63 Mio. RONProfit net: 94.300 RON
20214,41 Mio. RONProfit net: 19.300 RON
20222,9 Mio. RONProfit net: 18.200 RON
20233,05 Mio. RONProfit net: 1,51 Mio. RON
202464.300 RONProfit net: -983.000 RON
20252,91 Mio. RONProfit net: 1,87 Mio. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.905.643
≈ 577.000 €
1.870.920
≈ 371.000 €
4
2024
64.305
≈ 12.900 €
-982.846
≈ -198.000 €
5
2023
3.045.550
≈ 616.000 €
1.505.185
≈ 304.000 €
4
2022
2.901.930
≈ 588.000 €
18.219
≈ 3690 €
6
2021
4.413.793
≈ 897.000 €
19.260
≈ 3910 €
25
2020
7.625.050
≈ 1,58 Mio. €
94.250
≈ 19.500 €
33
2019
4.443.411
≈ 936.000 €
2.717.229
≈ 573.000 €
10
2018
888.490
≈ 191.000 €
623.413
≈ 134.000 €
5

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

64,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

226,1%

Liquiditätsgrad

2,05

Kapitalumschlag

1,8

Umsatz pro Mitarbeiter

726.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2019-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SMA IMPIANTI AUTOMOTIVE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39656389. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SMA IMPIANTI AUTOMOTIVE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SMA IMPIANTI AUTOMOTIVE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SMA IMPIANTI AUTOMOTIVE S.R.L., CUI 39656389, nr. Reg. Com. J2018002520352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SMA IMPIANTI AUTOMOTIVE S.R.L. în 2025?

SMA IMPIANTI AUTOMOTIVE S.R.L. (CUI 39656389) a avut o marjă de profit net de 64,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).