Zurück zur Suche

VESERIN S.R.L.

Aktiv

VESERIN S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor. Activitatea principală este codul CAEN 8622 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 390.234 lei și un profit net de 251.342 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 39474115 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Bihor #9243CAEN 8622 #4956

Allgemeine Informationen

NameVESERIN S.R.L.
CUI39474115
Registrierungsnr.J2018001413059
AdresseLanului, 24, Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor
Haupt-CAEN-Code8622
Genehmigte CAEN-Codes721086228699
Registrierungsdatum12/06/2018
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
VESZI ODON-ATTILAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

390.000 RON

vs 406.000 RON

≈ 77.500 €

Profit net (2025)

251.000 RON

vs 245.000 RON

≈ 49.900 €

Capitaluri proprii (2025)

252.000 RON

vs 245.000 RON

≈ 49.900 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
390.234
≈ 77.500 €
251.342
≈ 49.900 €
1
2024
405.968
≈ 81.600 €
244.751
≈ 49.200 €
1
2023
532.596
≈ 108.000 €
366.018
≈ 74.000 €
1
2022
388.499
≈ 78.800 €
232.882
≈ 47.200 €
1
2021
326.182
≈ 66.300 €
224.413
≈ 45.600 €
1
2020
182.275
≈ 37.700 €
108.767
≈ 22.500 €
1
2019
71.279
≈ 15.000 €
27.433
≈ 5780 €
—
2018
27.920
≈ 6000 €
14.987
≈ 3220 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

64,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

32,22

Kapitalumschlag

1,5

Umsatz pro Mitarbeiter

390.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VESERIN S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39474115. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VESERIN S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VESERIN S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VESERIN S.R.L., CUI 39474115, nr. Reg. Com. J2018001413059, sediu Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VESERIN S.R.L. în 2025?

VESERIN S.R.L. (CUI 39474115) a avut o marjă de profit net de 64,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).