SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.
SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 133.160 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten
CUI: 39103451 · Finanzielle Gesundheit
Platzierung 2025: Timiș #21028CAEN 6920 #8794
Allgemeine Daten
Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!
Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.
Kostenlos beim Beanspruchen
Geschäftsführer und Vertreter
Quelle: ONRCMwSt.
Nicht MwSt.-pflichtig
ONRC-Status
Funcțiune
Status
Aktiver Steuerpflichtiger
Aufgeteilte MwSt.
Wendet keine aufgeteilte MwSt. an
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
133.000 RON
≈ 26.400 €
Profit net (2025)
67.800 RON
≈ 13.500 €
Capitaluri proprii (2025)
68.300 RON
≈ 13.600 €
Angajați (2025)
2025
133.000 RON
| 2018 | 28.500 RON | Profit net: 21.000 RON |
|---|---|---|
| 2019 | 55.800 RON | Profit net: 33.500 RON |
| 2020 | 97.400 RON | Profit net: 78.100 RON |
| 2021 | 131.000 RON | Profit net: 112.000 RON |
| 2022 | 112.000 RON | Profit net: 80.500 RON |
| 2023 | 175.000 RON | Profit net: 119.000 RON |
| 2024 | 87.700 RON | Profit net: 32.100 RON |
| 2025 | 133.000 RON | Profit net: 67.800 RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 133.160 ≈ 26.400 € | 67.834 ≈ 13.500 € | 1 |
| 2024 | 87.734 ≈ 17.600 € | 32.094 ≈ 6450 € | 1 |
| 2023 | 175.488 ≈ 35.500 € | 119.439 ≈ 24.100 € | 1 |
| 2022 | 112.220 ≈ 22.800 € | 80.461 ≈ 16.300 € | 1 |
| 2021 | 130.905 ≈ 26.600 € | 112.390 ≈ 22.800 € | — |
| 2020 | 97.422 ≈ 20.100 € | 78.114 ≈ 16.100 € | — |
| 2019 | 55.840 ≈ 11.800 € | 33.521 ≈ 7060 € | — |
| 2018 | 28.536 ≈ 6130 € | 20.959 ≈ 4500 € | — |
Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Finanzkennzahlen 2025
Nettogewinnmarge
50,9%
Eigenkapitalrendite (ROE)
99,3%
Liquiditätsgrad
2,51
Kapitalumschlag
1,2
Umsatz pro Mitarbeiter
133.000 RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Gleiche Adresse
Întrebări frecvente
Cum verific firma SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 39103451. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L., CUI 39103451, nr. Reg. Com. J35/1023/2018, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. în 2025?
SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. (CUI 39103451) a avut o marjă de profit net de 50,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).