Zurück zur Suche

SIMAR CNC CONSULTING S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

SIMAR CNC CONSULTING S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.117.387 lei și un profit net de 436.512 lei cu 5 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 38984248 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #3840CAEN 3312 #150

Allgemeine Daten

NameSIMAR CNC CONSULTING S.R.L.
CUI38984248
Registrierungsnr.J2018000740354
AdresseGrigore Alexandrescu, 176, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code3312
Genehmigte CAEN-Codes331246624664702082998559
Registrierungsdatum07/03/2018
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
SILAGHI MARIUSadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,12 Mio. RON

vs 1,67 Mio. RON

≈ 420.000 €

Profit net (2025)

437.000 RON

vs 525.000 RON

≈ 86.600 €

Capitaluri proprii (2025)

353.000 RON

vs 919.000 RON

≈ 70.100 €

Angajați (2025)

5

2025

2,12 Mio. RON

+27%față de 2024Profit net437.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018419.000 RONProfit net: 419.000 RON
2019688.000 RONProfit net: 653.000 RON
2020442.000 RONProfit net: 415.000 RON
2021646.000 RONProfit net: 570.000 RON
2022454.000 RONProfit net: 251.000 RON
2023599.000 RONProfit net: 142.000 RON
20241,67 Mio. RONProfit net: 525.000 RON
20252,12 Mio. RONProfit net: 437.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.117.387
≈ 420.000 €
436.512
≈ 86.600 €
5
2024
1.670.329
≈ 336.000 €
525.463
≈ 106.000 €
5
2023
599.275
≈ 121.000 €
142.265
≈ 28.800 €
2
2022
453.891
≈ 92.000 €
250.590
≈ 50.800 €
1
2021
646.456
≈ 131.000 €
569.622
≈ 116.000 €
1
2020
442.312
≈ 91.400 €
414.628
≈ 85.700 €
1
2019
687.904
≈ 145.000 €
652.590
≈ 138.000 €
—
2018
419.398
≈ 90.100 €
419.398
≈ 90.100 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

20,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

123,7%

Liquiditätsgrad

0,72

Kapitalumschlag

1,67

Umsatz pro Mitarbeiter

423.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2019-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIMAR CNC CONSULTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38984248. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIMAR CNC CONSULTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIMAR CNC CONSULTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SIMAR CNC CONSULTING S.R.L., CUI 38984248, nr. Reg. Com. J2018000740354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIMAR CNC CONSULTING S.R.L. în 2025?

SIMAR CNC CONSULTING S.R.L. (CUI 38984248) a avut o marjă de profit net de 20,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).