Zurück zur Suche

TACTIC NNA CONTA S.R.L.

Aktiv

TACTIC NNA CONTA S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 387.945 lei cu 2 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 38849349 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #12397CAEN 6920 #2896

Allgemeine Daten

NameTACTIC NNA CONTA S.R.L.
CUI38849349
Registrierungsnr.J2018000457359
AdresseBUCOVINEI, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code6920
Registrierungsdatum13/02/2018
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
POP NICOLETAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

374.000 RON

vs 388.000 RON

≈ 74.200 €

Profit net (2025)

157.000 RON

vs 200.000 RON

≈ 31.100 €

Capitaluri proprii (2025)

157.000 RON

vs 200.000 RON

≈ 31.200 €

Angajați (2025)

2

2025

374.000 RON

-4%față de 2024Profit net157.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201853.000 RONProfit net: 41.800 RON
201994.100 RONProfit net: 77.400 RON
2020151.000 RONProfit net: 93.100 RON
2021272.000 RONProfit net: 125.000 RON
2022299.000 RONProfit net: 94.400 RON
2023298.000 RONProfit net: 97.500 RON
2024388.000 RONProfit net: 200.000 RON
2025374.000 RONProfit net: 157.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
373.689
≈ 74.200 €
156.869
≈ 31.100 €
2
2024
387.945
≈ 78.000 €
199.533
≈ 40.100 €
2
2023
298.448
≈ 60.300 €
97.533
≈ 19.700 €
1
2022
299.283
≈ 60.700 €
94.379
≈ 19.100 €
1
2021
272.033
≈ 55.300 €
125.474
≈ 25.500 €
1
2020
150.943
≈ 31.200 €
93.143
≈ 19.300 €
1
2019
94.057
≈ 19.800 €
77.439
≈ 16.300 €
—
2018
52.955
≈ 11.400 €
41.833
≈ 8990 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

42%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,7%

Liquiditätsgrad

3,14

Kapitalumschlag

1,65

Umsatz pro Mitarbeiter

187.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-11-012026-04-14Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TACTIC NNA CONTA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38849349. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TACTIC NNA CONTA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TACTIC NNA CONTA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TACTIC NNA CONTA S.R.L., CUI 38849349, nr. Reg. Com. J2018000457359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TACTIC NNA CONTA S.R.L. în 2025?

TACTIC NNA CONTA S.R.L. (CUI 38849349) a avut o marjă de profit net de 42% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).