Zurück zur Suche

RIETSTACK AIM RO S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

RIETSTACK AIM RO S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în Sat Popești, Comuna Baciu, Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 7112 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 580.838 lei și un profit net de 365.904 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 37922565 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Cluj #15838CAEN 7112 #5961

Allgemeine Informationen

NameRIETSTACK AIM RO S.R.L.
CUI37922565
Registrierungsnr.J2017004582126
AdressePOPEŞTI, 216X, Sat Popeşti, Comuna Baciu, Cluj
Haupt-CAEN-Code7112
Registrierungsdatum07/07/2017
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
AILENEI IOANadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

360.000 RON

vs 581.000 RON

≈ 71.400 €

Profit net (2025)

207.000 RON

vs 366.000 RON

≈ 41.200 €

Capitaluri proprii (2025)

208.000 RON

vs 366.000 RON

≈ 41.200 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
359.924
≈ 71.400 €
207.400
≈ 41.200 €
2
2024
580.838
≈ 117.000 €
365.904
≈ 73.600 €
1
2023
576.455
≈ 117.000 €
350.035
≈ 70.800 €
2
2022
555.229
≈ 113.000 €
337.792
≈ 68.500 €
2
2021
553.364
≈ 112.000 €
323.100
≈ 65.700 €
2
2020
228.136
≈ 47.200 €
164.218
≈ 33.900 €
2
2019
237.894
≈ 50.100 €
164.015
≈ 34.600 €
1
2018
157.798
≈ 33.900 €
92.545
≈ 19.900 €
1
2017
87.407
≈ 19.100 €
73.978
≈ 16.200 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

57,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

1,74

Kapitalumschlag

1,06

Umsatz pro Mitarbeiter

180.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2021-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RIETSTACK AIM RO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 37922565. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RIETSTACK AIM RO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RIETSTACK AIM RO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RIETSTACK AIM RO S.R.L., CUI 37922565, nr. Reg. Com. J2017004582126, sediu Sat Popeşti, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RIETSTACK AIM RO S.R.L. în 2025?

RIETSTACK AIM RO S.R.L. (CUI 37922565) a avut o marjă de profit net de 57,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).