Zurück zur Suche

RESOURCE NETWORK S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

RESOURCE NETWORK S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Arva, comuna Valea Călugărească, județul Prahova. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7020 pentru consultanță în afaceri și management.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 37838732 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Prahova #6575CAEN 7020 #1168

Allgemeine Daten

NameRESOURCE NETWORK S.R.L.
CUI37838732
Registrierungsnr.J2019002400293
Adresse57, Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova
Haupt-CAEN-Code7020
Registrierungsdatum16/07/2019
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

578.000 RON

vs 362.000 RON

≈ 115.000 €

Profit net (2025)

350.000 RON

vs 262.000 RON

≈ 69.600 €

Capitaluri proprii (2025)

351.000 RON

vs 262.000 RON

≈ 69.600 €

Angajați (2025)

0

2025

578.000 RON

+60%față de 2024Profit net350.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20178160 RONProfit net: -4320 RON
201823.300 RONProfit net: 21.800 RON
20193000 RONProfit net: -13.800 RON
20203000 RONProfit net: -1090 RON
2021Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -437 RON
2022Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -661 RON
2023Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -1530 RON
2024362.000 RONProfit net: 262.000 RON
2025578.000 RONProfit net: 350.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
578.399
≈ 115.000 €
350.478
≈ 69.600 €
0
2024
362.103
≈ 72.800 €
261.792
≈ 52.600 €
—
2023
—
-1.528
≈ -309 €
—
2022
—
-661
≈ -134 €
—
2021
—
-437
≈ -88,8 €
—
2020
3.000
≈ 620 €
-1.091
≈ -226 €
—
2019
3.000
≈ 632 €
-13.847
≈ -2920 €
—
2018
23.258
≈ 5000 €
21.794
≈ 4680 €
—
2017
8.158
≈ 1790 €
-4.322
≈ -946 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

60,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

10,64

Kapitalumschlag

1,5

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RESOURCE NETWORK S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 37838732. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RESOURCE NETWORK S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RESOURCE NETWORK S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RESOURCE NETWORK S.R.L., CUI 37838732, nr. Reg. Com. J2019002400293, sediu Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RESOURCE NETWORK S.R.L. în 2025?

RESOURCE NETWORK S.R.L. (CUI 37838732) a avut o marjă de profit net de 60,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).