Zurück zur Suche

TOTAL CLEAR VISION SRL

Aktiv

TOTAL CLEAR VISION SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 739.561 lei, profitul net a fost de 298.561 lei și firma a avut 3 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 37421246 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #7953CAEN 8622 #2635

Allgemeine Informationen

NameTOTAL CLEAR VISION SRL
CUI37421246
Registrierungsnr.J2017001357358
AdresseLiviu Rebreanu, 181, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8622
Registrierungsdatum20/04/2017
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

740.000 RON

vs 637.000 RON

≈ 147.000 €

Profit net (2025)

299.000 RON

vs 317.000 RON

≈ 59.300 €

Capitaluri proprii (2025)

299.000 RON

vs 317.000 RON

≈ 59.300 €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
739.561
≈ 147.000 €
298.561
≈ 59.300 €
3
2024
636.546
≈ 128.000 €
316.631
≈ 63.600 €
3
2023
530.433
≈ 107.000 €
270.904
≈ 54.800 €
3
2022
473.186
≈ 96.000 €
206.480
≈ 41.900 €
3
2021
389.370
≈ 79.100 €
121.195
≈ 24.600 €
3
2020
307.801
≈ 63.600 €
100.508
≈ 20.800 €
3
2019
285.713
≈ 60.200 €
57.431
≈ 12.100 €
3
2018
114.132
≈ 24.500 €
10.456
≈ 2250 €
2
2017
15.400
≈ 3370 €
9
≈ 1,97 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

40,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

0,72

Kapitalumschlag

0,67

Umsatz pro Mitarbeiter

247.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOTAL CLEAR VISION SRL după CUI?

Cauți CUI 37421246. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOTAL CLEAR VISION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOTAL CLEAR VISION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TOTAL CLEAR VISION SRL, CUI 37421246, nr. Reg. Com. J2017001357358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOTAL CLEAR VISION SRL în 2025?

TOTAL CLEAR VISION SRL (CUI 37421246) a avut o marjă de profit net de 40,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).