Zurück zur Suche

GMC PROPERTYS & INTENDANCE SRL

AktivMwSt.-pflichtig

GMC PROPERTYS & INTENDANCE SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.409.997 lei și profitul net a fost de 1.172.989 lei cu 4 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 37214704 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: București #25279CAEN 6820 #2031

Allgemeine Daten

NameGMC PROPERTYS & INTENDANCE SRL
CUI37214704
Registrierungsnr.J2017003428405
AdresseBRAŞOVENI, 1, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code6820
Registrierungsdatum16/03/2017
SteuerbehördeAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
MANEA GELUadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,41 Mio. RON

vs 1,49 Mio. RON

≈ 280.000 €

Profit net (2025)

1,17 Mio. RON

vs 821.000 RON

≈ 233.000 €

Capitaluri proprii (2025)

1,17 Mio. RON

vs 821.000 RON

≈ 233.000 €

Angajați (2025)

4

2025

1,41 Mio. RON

-6%față de 2024Profit net1,17 Mio. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2017589.000 RONProfit net: 247.000 RON
2018869.000 RONProfit net: 548.000 RON
20191,11 Mio. RONProfit net: 897.000 RON
2020967.000 RONProfit net: 668.000 RON
20211,37 Mio. RONProfit net: 936.000 RON
20221,42 Mio. RONProfit net: 901.000 RON
20231,45 Mio. RONProfit net: 837.000 RON
20241,49 Mio. RONProfit net: 821.000 RON
20251,41 Mio. RONProfit net: 1,17 Mio. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.409.997
≈ 280.000 €
1.172.989
≈ 233.000 €
4
2024
1.493.451
≈ 300.000 €
820.887
≈ 165.000 €
1
2023
1.452.670
≈ 294.000 €
836.824
≈ 169.000 €
1
2022
1.422.371
≈ 288.000 €
900.650
≈ 183.000 €
1
2021
1.365.234
≈ 277.000 €
936.335
≈ 190.000 €
1
2020
966.755
≈ 200.000 €
667.535
≈ 138.000 €
1
2019
1.106.508
≈ 233.000 €
897.146
≈ 189.000 €
1
2018
868.819
≈ 187.000 €
547.751
≈ 118.000 €
1
2017
588.604
≈ 129.000 €
247.021
≈ 54.100 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

83,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

0,16

Kapitalumschlag

0,09

Umsatz pro Mitarbeiter

352.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2019-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GMC PROPERTYS & INTENDANCE SRL după CUI?

Cauți CUI 37214704. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GMC PROPERTYS & INTENDANCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GMC PROPERTYS & INTENDANCE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GMC PROPERTYS & INTENDANCE SRL, CUI 37214704, nr. Reg. Com. J2017003428405, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GMC PROPERTYS & INTENDANCE SRL în 2025?

GMC PROPERTYS & INTENDANCE SRL (CUI 37214704) a avut o marjă de profit net de 83,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).