Zurück zur Suche

CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL

AktivMwSt.-pflichtig

CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Bran, comuna Bran, județul Brașov. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.909.503 lei și un profit net de 1.013.205 lei cu 4 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 37165784 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Brașov #4577CAEN 5590 #195

Allgemeine Informationen

NameCENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL
CUI37165784
Registrierungsnr.J2017000459080
AdresseIOAN CLINCIU, 13, Sat Bran, Comuna Bran, Braşov
Haupt-CAEN-Code5590
Genehmigte CAEN-Codes552055905611
Registrierungsdatum07/03/2017
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Râşnov
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,22 Mio. RON

vs 1,91 Mio. RON

≈ 243.000 €

Profit net (2025)

149.000 RON

vs 1,01 Mio. RON

≈ 29.600 €

Capitaluri proprii (2025)

1,82 Mio. RON

vs 2,05 Mio. RON

≈ 362.000 €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.222.173
≈ 243.000 €
149.231
≈ 29.600 €
4
2024
1.909.503
≈ 384.000 €
1.013.205
≈ 204.000 €
4
2023
1.883.601
≈ 381.000 €
1.035.015
≈ 209.000 €
5
2022
2.572.096
≈ 522.000 €
1.593.669
≈ 323.000 €
7
2021
1.028.917
≈ 209.000 €
695.557
≈ 141.000 €
6
2020
718.971
≈ 149.000 €
336.522
≈ 69.600 €
4
2019
1.938.687
≈ 409.000 €
1.260.903
≈ 266.000 €
1
2018
1.250.887
≈ 269.000 €
184.301
≈ 39.600 €
5
2017
606.162
≈ 133.000 €
309.115
≈ 67.700 €
3

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

12,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

8,2%

Liquiditätsgrad

1,52

Kapitalumschlag

0,55

Umsatz pro Mitarbeiter

306.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2017-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL după CUI?

Cauți CUI 37165784. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL, CUI 37165784, nr. Reg. Com. J2017000459080, sediu Sat Bran, Comuna Bran, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL în 2025?

CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL (CUI 37165784) a avut o marjă de profit net de 12,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).