Zurück zur Suche

RAVERA RACE MOTORSPORT SRL

AktivMwSt.-pflichtig

RAVERA RACE MOTORSPORT SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 718.685 lei și un profit net de 532.726 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 36914998 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #10163CAEN 7112 #4501

Allgemeine Informationen

NameRAVERA RACE MOTORSPORT SRL
CUI36914998
Registrierungsnr.J2017000077356
AdresseVASILE ALECSANDRI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code7112
Genehmigte CAEN-Codes38214782711271209531
Registrierungsdatum13/01/2017
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
RAVERA FRANCESCOadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

492.000 RON

vs 719.000 RON

≈ 97.700 €

Profit net (2025)

293.000 RON

vs 533.000 RON

≈ 58.100 €

Capitaluri proprii (2025)

293.000 RON

vs 533.000 RON

≈ 58.200 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
492.207
≈ 97.700 €
292.906
≈ 58.100 €
1
2024
718.685
≈ 144.000 €
532.726
≈ 107.000 €
1
2023
667.812
≈ 135.000 €
471.778
≈ 95.400 €
1
2022
822.128
≈ 167.000 €
575.994
≈ 117.000 €
1
2020
471.485
≈ 97.500 €
329.266
≈ 68.100 €
1
2019
603.732
≈ 127.000 €
417.446
≈ 88.000 €
1
2018
494.633
≈ 106.000 €
368.735
≈ 79.200 €
1
2017
409.284
≈ 89.600 €
325.633
≈ 71.300 €
0
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

59,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

2,45

Kapitalumschlag

1

Umsatz pro Mitarbeiter

492.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2020-10-21—
2017-02-232020-06-24Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAVERA RACE MOTORSPORT SRL după CUI?

Cauți CUI 36914998. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAVERA RACE MOTORSPORT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAVERA RACE MOTORSPORT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RAVERA RACE MOTORSPORT SRL, CUI 36914998, nr. Reg. Com. J2017000077356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAVERA RACE MOTORSPORT SRL în 2025?

RAVERA RACE MOTORSPORT SRL (CUI 36914998) a avut o marjă de profit net de 59,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).