Zurück zur Suche

INTERCONT SRL

AktivMwSt.-pflichtig

INTERCONT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.315.149 lei și un profit net de 700.145 lei cu 17 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 3686 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: București #14710CAEN 5611 #857

Allgemeine Daten

NameINTERCONT SRL
CUI3686
Registrierungsnr.J1991006998400
AdresseB-dul PACHE PROTOPOPESCU, 65, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code5611
Registrierungsdatum22/07/1991
SteuerbehördeAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,32 Mio. RON

vs 2,92 Mio. RON

≈ 658.000 €

Profit net (2025)

700.000 RON

vs 638.000 RON

≈ 139.000 €

Capitaluri proprii (2025)

719.000 RON

vs 656.000 RON

≈ 143.000 €

Angajați (2025)

17

2025

3,32 Mio. RON

+13%față de 2024Profit net700.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20122,87 Mio. RONProfit net: 144.000 RON
20132,21 Mio. RONProfit net: 33.500 RON
20141,96 Mio. RONProfit net: 4140 RON
20152,03 Mio. RONProfit net: 58.200 RON
20162,11 Mio. RONProfit net: 79.700 RON
20172,17 Mio. RONProfit net: 39.500 RON
20182,34 Mio. RONProfit net: 108.000 RON
20192,68 Mio. RONProfit net: 170.000 RON
2020748.000 RONProfit net: 151.000 RON
2021908.000 RONProfit net: 297.000 RON
20221,09 Mio. RONProfit net: 292.000 RON
20231,54 Mio. RONProfit net: 182.000 RON
20242,92 Mio. RONProfit net: 638.000 RON
20253,32 Mio. RONProfit net: 700.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.315.149
≈ 658.000 €
700.145
≈ 139.000 €
17
2024
2.921.057
≈ 587.000 €
637.568
≈ 128.000 €
19
2023
1.537.573
≈ 311.000 €
182.479
≈ 36.900 €
20
2022
1.094.435
≈ 222.000 €
292.414
≈ 59.300 €
7
2021
907.921
≈ 185.000 €
296.647
≈ 60.300 €
8
2020
747.966
≈ 155.000 €
151.468
≈ 31.300 €
7
2019
2.676.357
≈ 564.000 €
170.369
≈ 35.900 €
9
2018
2.335.559
≈ 502.000 €
107.685
≈ 23.100 €
14
2017
2.173.102
≈ 476.000 €
39.523
≈ 8650 €
16
2016
2.113.225
≈ 471.000 €
79.715
≈ 17.800 €
17
2015
2.025.991
≈ 456.000 €
58.178
≈ 13.100 €
18
2014
1.958.454
≈ 441.000 €
4.139
≈ 931 €
18
2013
2.206.257
≈ 499.000 €
33.542
≈ 7590 €
18
2012
2.870.342
≈ 644.000 €
144.272
≈ 32.400 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

21,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

97,4%

Liquiditätsgrad

1,47

Kapitalumschlag

2,21

Umsatz pro Mitarbeiter

195.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTERCONT SRL după CUI?

Cauți CUI 3686. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTERCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTERCONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INTERCONT SRL, CUI 3686, nr. Reg. Com. J1991006998400, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTERCONT SRL în 2025?

INTERCONT SRL (CUI 3686) a avut o marjă de profit net de 21,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).