Zurück zur Suche

LUAR SRL

AktivMwSt.-pflichtig

LUAR SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Arad. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 118.782.256 lei și un profit net de 1.282.214 lei cu 209 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 3605708 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Arad #64CAEN 4941 #79

Allgemeine Informationen

NameLUAR SRL
CUI3605708
Registrierungsnr.J1993000042024
AdresseStr. COMUNARZILOR, 10, Municipiul Arad, Arad
Haupt-CAEN-Code4941
Registrierungsdatum15/01/1993
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Arad
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
POP MARIANAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

119 Mio. RON

vs 119 Mio. RON

≈ 23,6 Mio. €

Profit net (2025)

1,28 Mio. RON

vs 1,08 Mio. RON

≈ 254.000 €

Capitaluri proprii (2025)

9,39 Mio. RON

vs 9,44 Mio. RON

≈ 1,86 Mio. €

Angajați (2025)

209
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
118.782.256
≈ 23,6 Mio. €
1.282.214
≈ 254.000 €
209
2024
118.741.275
≈ 23,9 Mio. €
1.075.722
≈ 216.000 €
219
2023
116.571.340
≈ 23,6 Mio. €
1.164.596
≈ 235.000 €
229
2022
135.565.678
≈ 27,5 Mio. €
2.595.306
≈ 526.000 €
217
2021
106.315.577
≈ 21,6 Mio. €
2.568.691
≈ 522.000 €
219
2020
92.098.363
≈ 19 Mio. €
4.078.149
≈ 843.000 €
214
2019
87.208.309
≈ 18,4 Mio. €
1.799.506
≈ 379.000 €
221
2018
80.332.164
≈ 17,3 Mio. €
628.955
≈ 135.000 €
223
2017
76.296.965
≈ 16,7 Mio. €
641.573
≈ 140.000 €
224
2016
66.344.228
≈ 14,8 Mio. €
439.039
≈ 97.800 €
222
2015
65.765.703
≈ 14,8 Mio. €
1.829.487
≈ 412.000 €
201
2014
57.323.591
≈ 12,9 Mio. €
1.542.769
≈ 347.000 €
166
2013
46.557.945
≈ 10,5 Mio. €
2.231.796
≈ 505.000 €
144
2012
37.850.014
≈ 8,49 Mio. €
1.817.717
≈ 408.000 €
130

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

1,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

13,7%

Liquiditätsgrad

0,79

Kapitalumschlag

2,25

Umsatz pro Mitarbeiter

568.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1994-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUAR SRL după CUI?

Cauți CUI 3605708. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUAR SRL, CUI 3605708, nr. Reg. Com. J1993000042024, sediu Municipiul Arad, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUAR SRL în 2025?

LUAR SRL (CUI 3605708) a avut o marjă de profit net de 1,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).