Zurück zur Suche

IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L. este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în sat Călugăreni, județul Giurgiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.801.385 lei și un profit net de 410.779 lei cu 3 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 36003369 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Giurgiu #877CAEN 4211 #853

Allgemeine Informationen

NameIDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L.
CUI36003369
Registrierungsnr.J2016000260528
AdresseSFÂNTUL NICOLAE, 10, Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu
Haupt-CAEN-Code4211
Genehmigte CAEN-Codes2361421143504690
Registrierungsdatum22/04/2016
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,8 Mio. RON

vs 1,18 Mio. RON

≈ 358.000 €

Profit net (2025)

411.000 RON

vs 280.000 RON

≈ 81.500 €

Capitaluri proprii (2025)

411.000 RON

vs 280.000 RON

≈ 81.600 €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.801.385
≈ 358.000 €
410.779
≈ 81.500 €
3
2024
1.177.678
≈ 237.000 €
280.126
≈ 56.300 €
4
2023
642.672
≈ 130.000 €
69.723
≈ 14.100 €
4
2022
728.628
≈ 148.000 €
55.373
≈ 11.200 €
4
2021
699.063
≈ 142.000 €
99.659
≈ 20.300 €
4
2020
861.309
≈ 178.000 €
41.457
≈ 8570 €
4
2019
623.337
≈ 131.000 €
26.316
≈ 5550 €
3
2018
388.735
≈ 83.500 €
19.506
≈ 4190 €
—
2017
372.954
≈ 81.600 €
149.836
≈ 32.800 €
—
2016
219.971
≈ 49.000 €
136.666
≈ 30.400 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

22,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

3,9

Kapitalumschlag

3,28

Umsatz pro Mitarbeiter

600.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2017-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 36003369. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L., CUI 36003369, nr. Reg. Com. J2016000260528, sediu Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 36003369) a avut o marjă de profit net de 22,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).