Zurück zur Suche

SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL

Aktiv

SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în sat Daneș, județul Mureș. Activitatea principală este codul CAEN 8211, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1800 lei cu un profit net de 784 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 35637341 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Mureș #17177CAEN 8211 #904

Allgemeine Informationen

NameSERV RESURSE & CONTABILITATE SRL
CUI35637341
Registrierungsnr.J2016000211265
AdresseDANEŞ, 156, Sat Daneş, Comuna Daneş, Mureş
Haupt-CAEN-Code8210
Genehmigte CAEN-Codes7020821082998559
Registrierungsdatum11/02/2016
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Sighişoara
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
HUDEA LAVINIA ANCAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1800 RON

vs 1300 RON

≈ 357 €

Profit net (2025)

784 RON

vs 236 RON

≈ 156 €

Capitaluri proprii (2025)

1500 RON

vs 716 RON

≈ 298 €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.800
≈ 357 €
784
≈ 156 €
0
2024
1.300
≈ 261 €
236
≈ 47,4 €
0
2023
5.900
≈ 1190 €
3.149
≈ 637 €
—
2022
48.200
≈ 9770 €
37.907
≈ 7690 €
—
2021
40.650
≈ 8260 €
35.249
≈ 7160 €
—
2020
24.075
≈ 4980 €
11.722
≈ 2420 €
0
2019
9.910
≈ 2090 €
6.798
≈ 1430 €
1
2018
7.380
≈ 1590 €
1.598
≈ 343 €
1
2017
7.200
≈ 1580 €
-3.747
≈ -820 €
1
2016
13.614
≈ 3030 €
6.405
≈ 1430 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

43,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

52,3%

Liquiditätsgrad

42,67

Kapitalumschlag

1,17

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL după CUI?

Cauți CUI 35637341. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL, CUI 35637341, nr. Reg. Com. J2016000211265, sediu Sat Daneş, Comuna Daneş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL în 2025?

SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL (CUI 35637341) a avut o marjă de profit net de 43,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).