Zurück zur Suche

ANDRA SAFETY SRL

Aktiv

ANDRA SAFETY SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în Sat Botiz, Comuna Botiz, județul Satu Mare. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 73.852 lei și un profit net de 43.067 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 35430345 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Satu Mare #7076CAEN 7490 #2481

Allgemeine Informationen

NameANDRA SAFETY SRL
CUI35430345
Registrierungsnr.J2016000045305
AdresseFAGULUI, 21, Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare
Haupt-CAEN-Code7490
Genehmigte CAEN-Codes74907990
Registrierungsdatum18/01/2016
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
NEŞTE SANDA ZOIAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

81.200 RON

vs 73.900 RON

≈ 16.100 €

Profit net (2025)

22.300 RON

vs 43.100 RON

≈ 4440 €

Capitaluri proprii (2025)

23.400 RON

vs 59.500 RON

≈ 4640 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
81.156
≈ 16.100 €
22.349
≈ 4440 €
1
2024
73.852
≈ 14.800 €
43.067
≈ 8660 €
1
2023
72.544
≈ 14.700 €
31.828
≈ 6430 €
1
2022
53.600
≈ 10.900 €
35.008
≈ 7100 €
1
2021
58.990
≈ 12.000 €
37.457
≈ 7610 €
1
2020
56.830
≈ 11.700 €
44.297
≈ 9160 €
1
2019
85.580
≈ 18.000 €
59.502
≈ 12.500 €
1
2018
84.985
≈ 18.300 €
59.180
≈ 12.700 €
1
2017
68.770
≈ 15.100 €
37.062
≈ 8110 €
1
2016
72.285
≈ 16.100 €
49.377
≈ 11.000 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

27,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

95,6%

Liquiditätsgrad

0,37

Kapitalumschlag

0,37

Umsatz pro Mitarbeiter

81.200 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDRA SAFETY SRL după CUI?

Cauți CUI 35430345. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDRA SAFETY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDRA SAFETY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDRA SAFETY SRL, CUI 35430345, nr. Reg. Com. J2016000045305, sediu Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDRA SAFETY SRL în 2025?

ANDRA SAFETY SRL (CUI 35430345) a avut o marjă de profit net de 27,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).