Zurück zur Suche

MEDWORK JURJA CLINIC SRL

Aktiv

MEDWORK JURJA CLINIC SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.537.915 lei și un profit net de 956.210 lei cu 3 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 35135779 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #4661CAEN 8621 #188

Allgemeine Informationen

NameMEDWORK JURJA CLINIC SRL
CUI35135779
Registrierungsnr.J2015002523352
AdresseMARTIR NICOARĂ ELENA, 8, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8621
Genehmigte CAEN-Codes86218622
Registrierungsdatum16/10/2015
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
JURJA EMANUELadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,63 Mio. RON

vs 1,54 Mio. RON

≈ 324.000 €

Profit net (2025)

815.000 RON

vs 956.000 RON

≈ 162.000 €

Capitaluri proprii (2025)

816.000 RON

vs 956.000 RON

≈ 162.000 €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.634.190
≈ 324.000 €
814.732
≈ 162.000 €
3
2024
1.537.915
≈ 309.000 €
956.210
≈ 192.000 €
3
2023
1.527.625
≈ 309.000 €
1.126.107
≈ 228.000 €
3
2022
1.443.988
≈ 293.000 €
1.006.890
≈ 204.000 €
3
2021
1.264.060
≈ 257.000 €
841.513
≈ 171.000 €
3
2020
1.108.168
≈ 229.000 €
768.227
≈ 159.000 €
4
2019
1.119.862
≈ 236.000 €
615.010
≈ 130.000 €
4
2018
910.275
≈ 196.000 €
603.003
≈ 130.000 €
2
2017
584.523
≈ 128.000 €
467.829
≈ 102.000 €
2
2016
—
-603
≈ -134 €
—
2015
152.934
≈ 34.400 €
147.551
≈ 33.200 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

49,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

1,25

Kapitalumschlag

1,1

Umsatz pro Mitarbeiter

545.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDWORK JURJA CLINIC SRL după CUI?

Cauți CUI 35135779. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDWORK JURJA CLINIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDWORK JURJA CLINIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MEDWORK JURJA CLINIC SRL, CUI 35135779, nr. Reg. Com. J2015002523352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDWORK JURJA CLINIC SRL în 2025?

MEDWORK JURJA CLINIC SRL (CUI 35135779) a avut o marjă de profit net de 49,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).