Zurück zur Suche

A & A BUILDING MANAGEMENT SRL

Aktiv

A & A BUILDING MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiș. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 306.998 lei și profitul net este de 186.605 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 34936736 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #14023CAEN 6832 #773

Allgemeine Informationen

NameA & A BUILDING MANAGEMENT SRL
CUI34936736
Registrierungsnr.J35/2043/2015
AdresseÎNFRĂŢIREA, 138, Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiş
Haupt-CAEN-Code6832
Registrierungsdatum27/08/2015
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
STOIA ADRIAN MARIUSadministrator
MARCU MIRELA DIANAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

307.000 RON

vs 297.000 RON

≈ 60.900 €

Profit net (2025)

187.000 RON

vs 175.000 RON

≈ 37.000 €

Capitaluri proprii (2025)

187.000 RON

vs 175.000 RON

≈ 37.100 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
306.998
≈ 60.900 €
186.605
≈ 37.000 €
1
2024
297.368
≈ 59.800 €
174.671
≈ 35.100 €
1
2023
277.349
≈ 56.100 €
148.180
≈ 30.000 €
1
2022
212.164
≈ 43.000 €
100.172
≈ 20.300 €
1
2020
51.589
≈ 10.700 €
-21.950
≈ -4540 €
—
2019
49.027
≈ 10.300 €
-16.205
≈ -3420 €
—
2018
46.176
≈ 9920 €
-9.705
≈ -2090 €
—
2017
21.661
≈ 4740 €
-3.527
≈ -772 €
1
2016
30.621
≈ 6820 €
16.728
≈ 3720 €
—
2015
6.657
≈ 1500 €
4.082
≈ 918 €
—
2021Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

60,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

2,7

Kapitalumschlag

1,17

Umsatz pro Mitarbeiter

307.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma A & A BUILDING MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 34936736. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru A & A BUILDING MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru A & A BUILDING MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea A & A BUILDING MANAGEMENT SRL, CUI 34936736, nr. Reg. Com. J35/2043/2015, sediu Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are A & A BUILDING MANAGEMENT SRL în 2025?

A & A BUILDING MANAGEMENT SRL (CUI 34936736) a avut o marjă de profit net de 60,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).