Zurück zur Suche

LARY FOOD SRL

AktivMwSt.-pflichtig

LARY FOOD SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în sat Remuș, comuna Frătești, județul Giurgiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.251.412 lei și un profit net de 265.343 lei cu 5 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 34607270 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Giurgiu #542CAEN 4711 #2803

Allgemeine Informationen

NameLARY FOOD SRL
CUI34607270
Registrierungsnr.J2015000338523
AdresseBUCUREŞTI, 142, Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu
Haupt-CAEN-Code4711
Genehmigte CAEN-Codes471147214722
Registrierungsdatum04/06/2015
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
GRAPĂ EUGENadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,25 Mio. RON

vs 2,71 Mio. RON

≈ 645.000 €

Profit net (2025)

265.000 RON

vs 177.000 RON

≈ 52.700 €

Capitaluri proprii (2025)

200 RON

vs 200 RON

≈ 39,7 €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.251.412
≈ 645.000 €
265.343
≈ 52.700 €
5
2024
2.714.713
≈ 546.000 €
176.970
≈ 35.600 €
5
2023
2.606.702
≈ 527.000 €
356.109
≈ 72.000 €
5
2022
2.439.316
≈ 495.000 €
152.628
≈ 30.900 €
6
2021
1.852.952
≈ 377.000 €
251.932
≈ 51.200 €
6
2020
1.724.265
≈ 356.000 €
258.837
≈ 53.500 €
5
2019
1.683.049
≈ 355.000 €
241.366
≈ 50.900 €
5
2018
1.599.015
≈ 344.000 €
136.089
≈ 29.200 €
5
2017
1.619.867
≈ 355.000 €
232.447
≈ 50.900 €
4
2016
315.418
≈ 70.200 €
44.065
≈ 9810 €
3
2015
—
-2.812
≈ -633 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

8,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

132.671,5%

Liquiditätsgrad

0,78

Kapitalumschlag

11,96

Umsatz pro Mitarbeiter

650.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2017-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LARY FOOD SRL după CUI?

Cauți CUI 34607270. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LARY FOOD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LARY FOOD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LARY FOOD SRL, CUI 34607270, nr. Reg. Com. J2015000338523, sediu Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LARY FOOD SRL în 2025?

LARY FOOD SRL (CUI 34607270) a avut o marjă de profit net de 8,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).