GAMMA INFOCONT SRL
GAMMA INFOCONT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 99.852 lei și un profit net de 45.192 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten
CUI: 3414 · Finanzielle Gesundheit
Platzierung 2025: București #100861CAEN 6920 #9921
Allgemeine Daten
Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!
Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.
Kostenlos beim Beanspruchen
Geschäftsführer und Vertreter
Quelle: ONRCMwSt.
MwSt.-pflichtig
ONRC-Status
Funcțiune
Status
Aktiver Steuerpflichtiger
Aufgeteilte MwSt.
Wendet keine aufgeteilte MwSt. an
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
88.500 RON
≈ 17.600 €
Profit net (2025)
36.200 RON
≈ 7180 €
Capitaluri proprii (2025)
38.600 RON
≈ 7660 €
Angajați (2025)
2025
88.500 RON
| 2012 | 72.600 RON | Profit net: 34.900 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 89.600 RON | Profit net: 41.700 RON |
| 2014 | 97.500 RON | Profit net: 57.800 RON |
| 2015 | 99.800 RON | Profit net: 57.600 RON |
| 2016 | 107.000 RON | Profit net: 68.800 RON |
| 2017 | 107.000 RON | Profit net: 71.900 RON |
| 2018 | 107.000 RON | Profit net: 54.300 RON |
| 2019 | 107.000 RON | Profit net: 56.000 RON |
| 2020 | 99.900 RON | Profit net: 49.800 RON |
| 2021 | 99.900 RON | Profit net: 50.700 RON |
| 2022 | 103.000 RON | Profit net: 58.800 RON |
| 2023 | 107.000 RON | Profit net: 55.700 RON |
| 2024 | 99.900 RON | Profit net: 45.200 RON |
| 2025 | 88.500 RON | Profit net: 36.200 RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 88.452 ≈ 17.600 € | 36.181 ≈ 7180 € | 1 |
| 2024 | 99.852 ≈ 20.100 € | 45.192 ≈ 9080 € | 1 |
| 2023 | 106.552 ≈ 21.500 € | 55.710 ≈ 11.300 € | 1 |
| 2022 | 103.202 ≈ 20.900 € | 58.772 ≈ 11.900 € | 1 |
| 2021 | 99.852 ≈ 20.300 € | 50.737 ≈ 10.300 € | 1 |
| 2020 | 99.852 ≈ 20.600 € | 49.767 ≈ 10.300 € | 1 |
| 2019 | 106.552 ≈ 22.500 € | 56.013 ≈ 11.800 € | 1 |
| 2018 | 106.552 ≈ 22.900 € | 54.349 ≈ 11.700 € | 1 |
| 2017 | 106.552 ≈ 23.300 € | 71.867 ≈ 15.700 € | 1 |
| 2016 | 106.500 ≈ 23.700 € | 68.821 ≈ 15.300 € | 1 |
| 2015 | 99.800 ≈ 22.500 € | 57.550 ≈ 12.900 € | 1 |
| 2014 | 97.500 ≈ 21.900 € | 57.785 ≈ 13.000 € | 1 |
| 2013 | 89.550 ≈ 20.300 € | 41.718 ≈ 9440 € | 1 |
| 2012 | 72.582 ≈ 16.300 € | 34.874 ≈ 7830 € | 1 |
Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Finanzkennzahlen 2025
Nettogewinnmarge
40,9%
Eigenkapitalrendite (ROE)
93,8%
Liquiditätsgrad
1,96
Kapitalumschlag
1,13
Umsatz pro Mitarbeiter
88.500 RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Gleiche Adresse
MwSt.-Zeiträume
| Von | Bis | Details |
|---|---|---|
| 1997-09-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma GAMMA INFOCONT SRL după CUI?
Cauți CUI 3414. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GAMMA INFOCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru GAMMA INFOCONT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea GAMMA INFOCONT SRL, CUI 3414, nr. Reg. Com. J40/1558/1991, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are GAMMA INFOCONT SRL în 2025?
GAMMA INFOCONT SRL (CUI 3414) a avut o marjă de profit net de 40,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).