Zurück zur Suche

MONTATTREZZI SRL

AktivMwSt.-pflichtig

MONTATTREZZI SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania are cifra de afaceri de 389.066 lei și un profit net de 326.023 lei pentru anul 2025.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 33294735 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #11990CAEN 7112 #5542

Allgemeine Informationen

NameMONTATTREZZI SRL
CUI33294735
Registrierungsnr.J2014001503358
AdresseJOSEPH GABRIEL, 39, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code7112
Registrierungsdatum19/06/2014
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

389.000 RON

vs 451.000 RON

≈ 77.200 €

Profit net (2025)

326.000 RON

vs 380.000 RON

≈ 64.700 €

Capitaluri proprii (2025)

326.000 RON

vs 380.000 RON

≈ 64.800 €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
389.066
≈ 77.200 €
326.023
≈ 64.700 €
0
2024
450.663
≈ 90.600 €
379.930
≈ 76.400 €
—
2023
306.310
≈ 61.900 €
254.413
≈ 51.400 €
—
2022
187.089
≈ 37.900 €
174.897
≈ 35.500 €
—
2021
109.728
≈ 22.300 €
112.865
≈ 22.900 €
—
2020
8.498
≈ 1760 €
11.481
≈ 2370 €
—
2019
337.055
≈ 71.000 €
319.932
≈ 67.400 €
—
2018
388.926
≈ 83.600 €
364.482
≈ 78.300 €
—
2017
438.511
≈ 96.000 €
418.198
≈ 91.500 €
—
2016
417.918
≈ 93.100 €
397.649
≈ 88.500 €
—
2015
285.357
≈ 64.200 €
268.133
≈ 60.300 €
—
2014
230.064
≈ 51.800 €
217.507
≈ 48.900 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

83,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

3,63

Kapitalumschlag

0,86

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2025-05-19—
2014-08-142025-03-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONTATTREZZI SRL după CUI?

Cauți CUI 33294735. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONTATTREZZI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONTATTREZZI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONTATTREZZI SRL, CUI 33294735, nr. Reg. Com. J2014001503358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONTATTREZZI SRL în 2025?

MONTATTREZZI SRL (CUI 33294735) a avut o marjă de profit net de 83,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).