Zurück zur Suche

PENCAD S.R.L.

Aktiv

PENCAD S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Calafat, județul Dolj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 208.201 lei și un profit net de 44.271 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 32748450 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Dolj #9625CAEN 7112 #8834

Allgemeine Informationen

NamePENCAD S.R.L.
CUI32748450
Registrierungsnr.J2014000197165
AdresseALEXANDRU IOAN CUZA, 6, Municipiul Calafat, Dolj
Haupt-CAEN-Code7112
Registrierungsdatum05/02/2014
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Calafat
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

208.000 RON

vs 143.000 RON

≈ 41.300 €

Profit net (2025)

44.300 RON

vs -26.700 RON

≈ 8790 €

Capitaluri proprii (2025)

-2730 RON

vs -47.000 RON

≈ -541 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
208.201
≈ 41.300 €
44.271
≈ 8790 €
1
2024
143.084
≈ 28.800 €
-26.652
≈ -5360 €
1
2023
180.132
≈ 36.400 €
-27.412
≈ -5540 €
1
2022
117.400
≈ 23.800 €
-36.022
≈ -7300 €
2
2021
132.007
≈ 26.800 €
15.885
≈ 3230 €
1
2020
72.280
≈ 14.900 €
54.164
≈ 11.200 €
—
2019
68.060
≈ 14.300 €
53.056
≈ 11.200 €
—
2018
56.212
≈ 12.100 €
38.135
≈ 8190 €
—
2017
35.762
≈ 7830 €
-17.508
≈ -3830 €
2
2016
27.200
≈ 6060 €
-14.898
≈ -3320 €
2
2015
23.852
≈ 5370 €
-10.834
≈ -2440 €
2
2014
18.070
≈ 4070 €
-17.032
≈ -3830 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

21,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

—

Liquiditätsgrad

0,43

Kapitalumschlag

6,07

Umsatz pro Mitarbeiter

208.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PENCAD S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32748450. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PENCAD S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PENCAD S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PENCAD S.R.L., CUI 32748450, nr. Reg. Com. J2014000197165, sediu Municipiul Calafat, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PENCAD S.R.L. în 2025?

PENCAD S.R.L. (CUI 32748450) a avut o marjă de profit net de 21,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).