Zurück zur Suche

GARAJUL DE PR SRL

AktivMwSt.-pflichtig

GARAJUL DE PR SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.850.117 lei și un profit net de 388.813 lei cu 4 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 32433959 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #2413CAEN 7021 #14

Allgemeine Daten

NameGARAJUL DE PR SRL
CUI32433959
Registrierungsnr.J2013002758350
AdresseCONSTANTIN BRÂNCOVEANU, 105, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code7330
Registrierungsdatum05/11/2013
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,85 Mio. RON

vs 3,56 Mio. RON

≈ 764.000 €

Profit net (2025)

389.000 RON

vs 336.000 RON

≈ 77.200 €

Capitaluri proprii (2025)

389.000 RON

vs 342.000 RON

≈ 77.200 €

Angajați (2025)

4

2025

3,85 Mio. RON

+8%față de 2024Profit net389.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20130 RONProfit net: -2 RON
201445.300 RONProfit net: 17.100 RON
201586.300 RONProfit net: 18.900 RON
2016114.000 RONProfit net: 42.000 RON
2017407.000 RONProfit net: -63.100 RON
2018688.000 RONProfit net: 37.400 RON
20191,91 Mio. RONProfit net: 447.000 RON
2020619.000 RONProfit net: -124.000 RON
20212,03 Mio. RONProfit net: 465.000 RON
20222,4 Mio. RONProfit net: 210.000 RON
20234,18 Mio. RONProfit net: 1,19 Mio. RON
20243,56 Mio. RONProfit net: 336.000 RON
20253,85 Mio. RONProfit net: 389.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.850.117
≈ 764.000 €
388.813
≈ 77.200 €
4
2024
3.555.448
≈ 715.000 €
335.772
≈ 67.500 €
3
2023
4.175.531
≈ 844.000 €
1.186.196
≈ 240.000 €
3
2022
2.401.272
≈ 487.000 €
210.462
≈ 42.700 €
3
2021
2.026.646
≈ 412.000 €
465.345
≈ 94.600 €
2
2020
619.208
≈ 128.000 €
-123.685
≈ -25.600 €
2
2019
1.906.983
≈ 402.000 €
446.889
≈ 94.200 €
2
2018
688.234
≈ 148.000 €
37.361
≈ 8030 €
2
2017
406.968
≈ 89.100 €
-63.145
≈ -13.800 €
1
2016
113.815
≈ 25.300 €
41.995
≈ 9350 €
—
2015
86.318
≈ 19.400 €
18.855
≈ 4240 €
—
2014
45.313
≈ 10.200 €
17.071
≈ 3840 €
0
2013
0
≈ 0 €
-2
≈ -0,453 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

10,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

0,36

Kapitalumschlag

1,84

Umsatz pro Mitarbeiter

963.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2017-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GARAJUL DE PR SRL după CUI?

Cauți CUI 32433959. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GARAJUL DE PR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GARAJUL DE PR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GARAJUL DE PR SRL, CUI 32433959, nr. Reg. Com. J2013002758350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GARAJUL DE PR SRL în 2025?

GARAJUL DE PR SRL (CUI 32433959) a avut o marjă de profit net de 10,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).