Zurück zur Suche

M&M INTERBUSINESS INVEST SRL

AktivMwSt.-pflichtig

M&M INTERBUSINESS INVEST SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Sat Pasărea, Comuna Brănești, Ilfov. Activitatea principală este codul CAEN 8121, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 678.210 lei cu un profit net de 168.808 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 31900347 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Ilfov #11976CAEN 8121 #533

Allgemeine Informationen

NameM&M INTERBUSINESS INVEST SRL
CUI31900347
Registrierungsnr.J23/1884/2013
AdresseBRAŞOV, 14, Sat Pasărea, Comuna Brăneşti, Ilfov
Haupt-CAEN-Code8121
Registrierungsdatum21/06/2013
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

678.000 RON

vs 694.000 RON

≈ 135.000 €

Profit net (2025)

169.000 RON

vs 133.000 RON

≈ 33.500 €

Capitaluri proprii (2025)

169.000 RON

vs 133.000 RON

≈ 33.600 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
678.210
≈ 135.000 €
168.808
≈ 33.500 €
1
2024
693.749
≈ 139.000 €
132.882
≈ 26.700 €
1
2023
1.128.793
≈ 228.000 €
250.386
≈ 50.600 €
1
2022
1.005.380
≈ 204.000 €
253.609
≈ 51.400 €
3
2021
727.584
≈ 148.000 €
172.436
≈ 35.000 €
3
2020
1.150.306
≈ 238.000 €
235.031
≈ 48.600 €
8
2019
342.728
≈ 72.200 €
70.286
≈ 14.800 €
8
2018
203.570
≈ 43.700 €
-29.283
≈ -6290 €
7
2017
188.922
≈ 41.400 €
21.277
≈ 4660 €
5
2016
150.810
≈ 33.600 €
-8.031
≈ -1790 €
5
2015
133.718
≈ 30.100 €
-10.551
≈ -2370 €
5
2014
141.126
≈ 31.800 €
-6.971
≈ -1570 €
5
2013
32.156
≈ 7280 €
-7.094
≈ -1610 €
6

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

24,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

1,3

Kapitalumschlag

1,59

Umsatz pro Mitarbeiter

678.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2020-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma M&M INTERBUSINESS INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 31900347. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M&M INTERBUSINESS INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M&M INTERBUSINESS INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M&M INTERBUSINESS INVEST SRL, CUI 31900347, nr. Reg. Com. J23/1884/2013, sediu Sat Pasărea, Comuna Brăneşti, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M&M INTERBUSINESS INVEST SRL în 2025?

M&M INTERBUSINESS INVEST SRL (CUI 31900347) a avut o marjă de profit net de 24,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).