Zurück zur Suche

LASERA SECURITY S.R.L.

Aktiv

LASERA SECURITY S.R.L. este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 329.136 lei și un profit net de 86.677 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 30986740 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #13438CAEN 8009 #168

Allgemeine Informationen

NameLASERA SECURITY S.R.L.
CUI30986740
Registrierungsnr.J2012002988354
AdresseJOHANN SEBASTIAN BACH, 28, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8009
Registrierungsdatum06/12/2012
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
BUZGAU ALIN MIHAIadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

329.000 RON

vs 235.000 RON

≈ 65.300 €

Profit net (2025)

86.700 RON

vs 78.400 RON

≈ 17.200 €

Capitaluri proprii (2025)

604.000 RON

vs 518.000 RON

≈ 120.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
329.136
≈ 65.300 €
86.677
≈ 17.200 €
1
2024
235.381
≈ 47.300 €
78.398
≈ 15.800 €
1
2023
320.540
≈ 64.800 €
133.493
≈ 27.000 €
1
2022
277.172
≈ 56.200 €
118.424
≈ 24.000 €
1
2021
274.155
≈ 55.700 €
119.889
≈ 24.400 €
—
2020
136.594
≈ 28.200 €
20.440
≈ 4230 €
—
2019
1.750
≈ 369 €
1.519
≈ 320 €
—
2018
21.000
≈ 4510 €
13.605
≈ 2920 €
—
2017
22.750
≈ 4980 €
11.953
≈ 2620 €
1
2016
24.500
≈ 5460 €
10.270
≈ 2290 €
1
2015
28.500
≈ 6410 €
6.980
≈ 1570 €
2
2014
21.000
≈ 4720 €
2.205
≈ 496 €
2
2013
300
≈ 67,9 €
291
≈ 65,9 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

26,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

14,3%

Liquiditätsgrad

8,78

Kapitalumschlag

0,48

Umsatz pro Mitarbeiter

329.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LASERA SECURITY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 30986740. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LASERA SECURITY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LASERA SECURITY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LASERA SECURITY S.R.L., CUI 30986740, nr. Reg. Com. J2012002988354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LASERA SECURITY S.R.L. în 2025?

LASERA SECURITY S.R.L. (CUI 30986740) a avut o marjă de profit net de 26,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).