Zurück zur Suche

SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L. este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.883.508 lei și un profit net de 310.016 lei cu 11 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 29307756 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: București #22472CAEN 5829 #197

Allgemeine Daten

NameSOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L.
CUI29307756
Registrierungsnr.J2011013169402
AdresseŞos. OLTENIŢEI, 107A, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code5829
Registrierungsdatum04/11/2011
SteuerbehördeAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
RĂDULESCU TUDORadministrator
LILIANA LUPUadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Venituri totale (2025)

5,66 Mio. RON

vs 4,33 Mio. RON

≈ 1,12 Mio. €

Profit net (2025)

536.000 RON

vs 310.000 RON

≈ 106.000 €

Capitaluri proprii (2025)

4,95 Mio. RON

vs 4,41 Mio. RON

≈ 983.000 €

Angajați (2025)

13

2025

5,66 Mio. RON

+31%față de 2024Profit net536.000 RON
Venituri totale și profit net, pe ani
20121,01 Mio. RONProfit net: -523.000 RON
20131,63 Mio. RONProfit net: -297.000 RON
20141,15 Mio. RONProfit net: 45.200 RON
2015956.000 RONProfit net: -118.000 RON
2016737.000 RONProfit net: -271.000 RON
2017995.000 RONProfit net: -907.000 RON
20182,48 Mio. RONProfit net: 257.000 RON
20191,17 Mio. RONProfit net: -352.000 RON
20201,49 Mio. RONProfit net: -308.000 RON
20211,58 Mio. RONProfit net: -829.000 RON
20222,3 Mio. RONProfit net: -148.000 RON
202310,3 Mio. RONProfit net: 1,57 Mio. RON
20244,33 Mio. RONProfit net: 310.000 RON
20255,66 Mio. RONProfit net: 536.000 RON
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
5.655.384
≈ 1,12 Mio. €
535.845
≈ 106.000 €
13
2024
4.326.391
≈ 870.000 €
310.016
≈ 62.300 €
11
2023
10.301.355
≈ 2,08 Mio. €
1.573.955
≈ 318.000 €
10
2022
2.303.855
≈ 467.000 €
-148.164
≈ -30.000 €
10
2021
1.575.584
≈ 320.000 €
-828.565
≈ -168.000 €
9
2020
1.486.038
≈ 307.000 €
-308.021
≈ -63.700 €
5
2019
1.169.876
≈ 247.000 €
-352.318
≈ -74.200 €
4
2018
2.479.915
≈ 533.000 €
257.440
≈ 55.300 €
5
2017
995.431
≈ 218.000 €
-907.030
≈ -199.000 €
5
2016
736.997
≈ 164.000 €
-271.480
≈ -60.500 €
2
2015
956.188
≈ 215.000 €
-117.722
≈ -26.500 €
2
2014
1.147.056
≈ 258.000 €
45.161
≈ 10.200 €
2
2013
1.634.562
≈ 370.000 €
-296.555
≈ -67.100 €
8
2012
1.006.017
≈ 226.000 €
-522.644
≈ -117.000 €
10

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

31,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

10,8%

Liquiditätsgrad

5,38

Kapitalumschlag

0,23

Umsatz pro Mitarbeiter

131.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2012-03-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 29307756. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L., CUI 29307756, nr. Reg. Com. J2011013169402, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L. în 2025?

SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L. (CUI 29307756) a avut o marjă de profit net de 31,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).