Zurück zur Suche

MARIA MEDICINE SRL

Aktiv

MARIA MEDICINE SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în satul Șuncuiuş, județul Bihor. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 803.683 lei și un profit net de 242.079 lei cu 4 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 28999454 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Bihor #6104CAEN 8621 #552

Allgemeine Informationen

NameMARIA MEDICINE SRL
CUI28999454
Registrierungsnr.J2011001521052
AdresseStr. UNIRII, 99, Sat Şuncuiuş, Comuna Şuncuiuş, Bihor
Haupt-CAEN-Code8621
Genehmigte CAEN-Codes86218622
Registrierungsdatum17/08/2011
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

804.000 RON

vs 749.000 RON

≈ 160.000 €

Profit net (2025)

242.000 RON

vs 307.000 RON

≈ 48.000 €

Capitaluri proprii (2025)

242.000 RON

vs 307.000 RON

≈ 48.100 €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
803.683
≈ 160.000 €
242.079
≈ 48.000 €
4
2024
749.070
≈ 151.000 €
306.658
≈ 61.600 €
2
2023
827.835
≈ 167.000 €
299.965
≈ 60.600 €
2
2022
699.321
≈ 142.000 €
225.351
≈ 45.700 €
3
2021
672.735
≈ 137.000 €
225.908
≈ 45.900 €
3
2020
603.948
≈ 125.000 €
161.819
≈ 33.500 €
3
2019
587.491
≈ 124.000 €
148.999
≈ 31.400 €
3
2018
331.615
≈ 71.300 €
84.366
≈ 18.100 €
3
2017
192.082
≈ 42.000 €
67.202
≈ 14.700 €
3
2016
160.363
≈ 35.700 €
63.232
≈ 14.100 €
3
2015
100.823
≈ 22.700 €
23.885
≈ 5370 €
2
2014
97.286
≈ 21.900 €
16.920
≈ 3810 €
3
2013
93.899
≈ 21.200 €
35.381
≈ 8010 €
2
2012
85.063
≈ 19.100 €
21.162
≈ 4750 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

30,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

7,89

Kapitalumschlag

2,93

Umsatz pro Mitarbeiter

201.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARIA MEDICINE SRL după CUI?

Cauți CUI 28999454. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARIA MEDICINE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARIA MEDICINE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARIA MEDICINE SRL, CUI 28999454, nr. Reg. Com. J2011001521052, sediu Sat Şuncuiuş, Comuna Şuncuiuş, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARIA MEDICINE SRL în 2025?

MARIA MEDICINE SRL (CUI 28999454) a avut o marjă de profit net de 30,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).