Zurück zur Suche

ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL

Aktiv

ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în sat Miceşti, comuna Miceşti, județul Argeș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 953.300 lei și un profit net de 915.228 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 28297115 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Argeș #12209CAEN 4399 #2002

Allgemeine Informationen

NameŞTEFAL ACTIV INVEST SRL
CUI28297115
Registrierungsnr.J2011000511038
Adresse144, Sat Miceşti, Comuna Miceşti, Argeş
Haupt-CAEN-Code4399
Registrierungsdatum04/04/2011
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Mioveni
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

167.000 RON

vs 953.000 RON

≈ 33.100 €

Profit net (2025)

48.100 RON

vs 915.000 RON

≈ 9550 €

Capitaluri proprii (2025)

964.000 RON

vs 916.000 RON

≈ 191.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
166.800
≈ 33.100 €
48.105
≈ 9550 €
1
2024
953.300
≈ 192.000 €
915.228
≈ 184.000 €
1
2023
724.800
≈ 147.000 €
718.059
≈ 145.000 €
1
2022
724.800
≈ 147.000 €
711.372
≈ 144.000 €
1
2021
1.034.377
≈ 210.000 €
560.528
≈ 114.000 €
1
2020
1.208.021
≈ 250.000 €
525.889
≈ 109.000 €
1
2019
578.386
≈ 122.000 €
461.665
≈ 97.300 €
1
2018
557.170
≈ 120.000 €
253.733
≈ 54.500 €
2
2017
686.627
≈ 150.000 €
227.619
≈ 49.800 €
3
2016
726.454
≈ 162.000 €
217.912
≈ 48.500 €
3
2015
776.958
≈ 175.000 €
180.175
≈ 40.500 €
3
2014
943.832
≈ 212.000 €
159.970
≈ 36.000 €
5
2013
341.251
≈ 77.200 €
11.956
≈ 2710 €
5
2012
646.186
≈ 145.000 €
44.470
≈ 9980 €
5

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

28,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

5%

Liquiditätsgrad

228,67

Kapitalumschlag

0,17

Umsatz pro Mitarbeiter

167.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2011-04-062025-11-01Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 28297115. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL, CUI 28297115, nr. Reg. Com. J2011000511038, sediu Sat Miceşti, Comuna Miceşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL în 2025?

ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL (CUI 28297115) a avut o marjă de profit net de 28,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).