Zurück zur Suche

RASM ACCOUNTING SRL

Aktiv

RASM ACCOUNTING SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 529.829 lei și un profit net de 374.623 lei cu 2 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 28124971 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #16058CAEN 6920 #5975

Allgemeine Informationen

NameRASM ACCOUNTING SRL
CUI28124971
Registrierungsnr.J35/457/2011
AdresseVIŞINULUI, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code6920
Genehmigte CAEN-Codes620969207022732074908299
Registrierungsdatum03/03/2011
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

247.000 RON

vs 530.000 RON

≈ 49.100 €

Profit net (2025)

103.000 RON

vs 375.000 RON

≈ 20.400 €

Capitaluri proprii (2025)

103.000 RON

vs 375.000 RON

≈ 20.400 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
247.202
≈ 49.100 €
102.690
≈ 20.400 €
2
2024
529.829
≈ 107.000 €
374.623
≈ 75.300 €
2
2023
298.592
≈ 60.400 €
174.487
≈ 35.300 €
3
2022
290.203
≈ 58.800 €
165.371
≈ 33.500 €
3
2021
286.657
≈ 58.300 €
125.257
≈ 25.500 €
3
2020
196.526
≈ 40.600 €
132.625
≈ 27.400 €
4
2019
234.050
≈ 49.300 €
114.364
≈ 24.100 €
4
2018
268.950
≈ 57.800 €
188.954
≈ 40.600 €
2
2017
216.634
≈ 47.400 €
132.850
≈ 29.100 €
3
2016
144.900
≈ 32.300 €
79.337
≈ 17.700 €
2
2015
181.885
≈ 40.900 €
144.132
≈ 32.400 €
1
2014
135.490
≈ 30.500 €
98.760
≈ 22.200 €
1
2013
109.535
≈ 24.800 €
68.966
≈ 15.600 €
2
2012
114.427
≈ 25.700 €
81.398
≈ 18.300 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

41,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

1,75

Kapitalumschlag

1,04

Umsatz pro Mitarbeiter

124.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-11-012026-01-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RASM ACCOUNTING SRL după CUI?

Cauți CUI 28124971. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RASM ACCOUNTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RASM ACCOUNTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RASM ACCOUNTING SRL, CUI 28124971, nr. Reg. Com. J35/457/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RASM ACCOUNTING SRL în 2025?

RASM ACCOUNTING SRL (CUI 28124971) a avut o marjă de profit net de 41,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).