Zurück zur Suche

CITY SQUARE SAFETY MANAGEMENT SRL

AktivMwSt.-pflichtig

CITY SQUARE SAFETY MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 559.643 lei și profitul net este de 266.535 lei cu 1 angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 28020369 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: București #42806CAEN 8299 #2442

Allgemeine Informationen

NameCITY SQUARE SAFETY MANAGEMENT SRL
CUI28020369
Registrierungsnr.J40/1429/2011
AdresseBREBU, 1, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code8299
Genehmigte CAEN-Codes01110119012552108299
Registrierungsdatum11/02/2011
SteuerbehördeAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
RĂUŢI GEORGEadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

560.000 RON

vs 506.000 RON

≈ 111.000 €

Profit net (2025)

267.000 RON

vs 202.000 RON

≈ 52.900 €

Capitaluri proprii (2025)

278.000 RON

vs 473.000 RON

≈ 55.100 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
559.643
≈ 111.000 €
266.535
≈ 52.900 €
1
2024
505.937
≈ 102.000 €
202.481
≈ 40.700 €
1
2023
575.965
≈ 116.000 €
275.198
≈ 55.600 €
1
2022
486.693
≈ 98.700 €
224.428
≈ 45.500 €
1
2021
477.929
≈ 97.100 €
153.194
≈ 31.100 €
1
2020
618.795
≈ 128.000 €
163.188
≈ 33.700 €
1
2019
836.944
≈ 176.000 €
403.943
≈ 85.100 €
1
2018
761.806
≈ 164.000 €
343.521
≈ 73.800 €
2
2017
811.707
≈ 178.000 €
379.059
≈ 83.000 €
3
2016
909.182
≈ 202.000 €
252.446
≈ 56.200 €
2
2015
890.367
≈ 200.000 €
160.674
≈ 36.100 €
2
2014
756.575
≈ 170.000 €
138.540
≈ 31.200 €
2
2013
584.313
≈ 132.000 €
137.478
≈ 31.100 €
3
2012
534.131
≈ 120.000 €
194.773
≈ 43.700 €
3

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

47,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

95,9%

Liquiditätsgrad

1

Kapitalumschlag

0,87

Umsatz pro Mitarbeiter

560.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2011-02-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CITY SQUARE SAFETY MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 28020369. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CITY SQUARE SAFETY MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CITY SQUARE SAFETY MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CITY SQUARE SAFETY MANAGEMENT SRL, CUI 28020369, nr. Reg. Com. J40/1429/2011, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CITY SQUARE SAFETY MANAGEMENT SRL în 2025?

CITY SQUARE SAFETY MANAGEMENT SRL (CUI 28020369) a avut o marjă de profit net de 47,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).