Zurück zur Suche

TERMO CALOR CONFORT SA

AktivMwSt.-pflichtig

TERMO CALOR CONFORT SA este o societate înființată în anul 2010 cu sediul în Municipiul Pitești, Argeș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 87.126.520 lei și un profit net de -3.514.977 lei cu 235 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 27374805 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Argeș #108CAEN 3530 #9

Allgemeine Informationen

NameTERMO CALOR CONFORT SA
CUI27374805
Registrierungsnr.J2010000880036
AdresseCalea BUCUREŞTI, Municipiul Piteşti, Argeş
Haupt-CAEN-Code3530
Registrierungsdatum10/09/2010
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
RechtsformSA
EigentumsformPROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
CRĂCIUNEANU MARIAadministrator
SANDU ADRIANadministrator
TOMESCU DIANA-MARIAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

87,1 Mio. RON

vs 78,2 Mio. RON

≈ 17,3 Mio. €

Profit net (2025)

-3,51 Mio. RON

vs -5,25 Mio. RON

≈ -698.000 €

Capitaluri proprii (2025)

-1,11 Mio. RON

vs 2,4 Mio. RON

≈ -221.000 €

Angajați (2025)

235
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
87.126.520
≈ 17,3 Mio. €
-3.514.977
≈ -698.000 €
235
2024
78.238.228
≈ 15,7 Mio. €
-5.247.756
≈ -1,05 Mio. €
240
2023
91.478.528
≈ 18,5 Mio. €
7.148.020
≈ 1,45 Mio. €
244
2022
77.475.689
≈ 15,7 Mio. €
-6.650.341
≈ -1,35 Mio. €
240
2021
71.742.618
≈ 14,6 Mio. €
-2.998.566
≈ -609.000 €
246
2020
55.433.819
≈ 11,5 Mio. €
460.414
≈ 95.200 €
238
2019
57.147.486
≈ 12 Mio. €
674.263
≈ 142.000 €
241
2018
57.012.880
≈ 12,3 Mio. €
549.990
≈ 118.000 €
257
2017
58.577.378
≈ 12,8 Mio. €
2.764.969
≈ 605.000 €
268
2016
57.341.171
≈ 12,8 Mio. €
2.171.370
≈ 484.000 €
286
2015
56.935.243
≈ 12,8 Mio. €
1.261.309
≈ 284.000 €
292
2014
54.728.638
≈ 12,3 Mio. €
-4.290.855
≈ -965.000 €
310
2013
60.402.067
≈ 13,7 Mio. €
-9.878.564
≈ -2,24 Mio. €
421
2012
69.500.621
≈ 15,6 Mio. €
-2.692.365
≈ -604.000 €
430

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

-4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

—

Liquiditätsgrad

1,77

Kapitalumschlag

2,5

Umsatz pro Mitarbeiter

371.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-06-25—
2010-09-132024-06-12Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.c) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TERMO CALOR CONFORT SA după CUI?

Cauți CUI 27374805. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TERMO CALOR CONFORT SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TERMO CALOR CONFORT SA?

Datele de facturare sunt denumirea TERMO CALOR CONFORT SA, CUI 27374805, nr. Reg. Com. J2010000880036, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TERMO CALOR CONFORT SA în 2025?

TERMO CALOR CONFORT SA (CUI 27374805) a avut o marjă de profit net de -4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).