Zurück zur Suche

COLLECT CREDIT SOLUTION S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

COLLECT CREDIT SOLUTION S.R.L. este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în satul Bascov, județul Argeș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 8.619.825 lei și un profit net de 36.709 lei cu 3 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 27319630 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Argeș #1233CAEN 4781 #280

Allgemeine Informationen

NameCOLLECT CREDIT SOLUTION S.R.L.
CUI27319630
Registrierungsnr.J2019004647232
AdresseROTĂREŞTI-FORAJ, 72D, Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş
Haupt-CAEN-Code4781
Registrierungsdatum21/10/2019
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
CHELARU MARIAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,76 Mio. RON

vs 8,62 Mio. RON

≈ 1,14 Mio. €

Profit net (2025)

30.300 RON

vs 36.700 RON

≈ 6020 €

Capitaluri proprii (2025)

1,5 Mio. RON

vs 1,47 Mio. RON

≈ 298.000 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5.757.514
≈ 1,14 Mio. €
30.339
≈ 6020 €
2
2024
8.619.825
≈ 1,73 Mio. €
36.709
≈ 7380 €
3
2023
8.578.968
≈ 1,73 Mio. €
298.459
≈ 60.300 €
4
2022
9.391.999
≈ 1,9 Mio. €
113.086
≈ 22.900 €
7
2021
10.201.508
≈ 2,07 Mio. €
74.372
≈ 15.100 €
4
2020
8.879.725
≈ 1,84 Mio. €
332.759
≈ 68.800 €
4
2019
8.742.363
≈ 1,84 Mio. €
437.136
≈ 92.100 €
7
2018
5.275.322
≈ 1,13 Mio. €
257.112
≈ 55.300 €
6
2017
2.943.635
≈ 644.000 €
-33.730
≈ -7380 €
5
2016
733.657
≈ 163.000 €
-29.035
≈ -6470 €
2
2015
—
-1.993
≈ -448 €
—
2014
8.308
≈ 1870 €
-2.878
≈ -648 €
—
2013
250
≈ 56,6 €
-3.509
≈ -794 €
—
2012
45.257
≈ 10.200 €
-6.217
≈ -1400 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

0,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

2%

Liquiditätsgrad

1,47

Kapitalumschlag

1,49

Umsatz pro Mitarbeiter

2,88 Mio. RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2016-03-22—
2010-08-272016-02-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.h) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma COLLECT CREDIT SOLUTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 27319630. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COLLECT CREDIT SOLUTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COLLECT CREDIT SOLUTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea COLLECT CREDIT SOLUTION S.R.L., CUI 27319630, nr. Reg. Com. J2019004647232, sediu Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COLLECT CREDIT SOLUTION S.R.L. în 2025?

COLLECT CREDIT SOLUTION S.R.L. (CUI 27319630) a avut o marjă de profit net de 0,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).