Zurück zur Suche

RPW LOGISTICS SRL

AktivMwSt.-pflichtig

RPW LOGISTICS SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în sat Orţisoara, județul Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 44.304.139 lei și un profit net de 11.058.902 lei cu 130 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 27306622 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Timiș #336CAEN 8299 #50

Allgemeine Informationen

NameRPW LOGISTICS SRL
CUI27306622
Registrierungsnr.J2012001224356
AdresseORTIŞOARA, 1A, Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8299
Registrierungsdatum22/05/2012
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
ARSENE CĂTĂLINadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

41,4 Mio. RON

vs 44,3 Mio. RON

≈ 8,21 Mio. €

Profit net (2025)

8,92 Mio. RON

vs 11,1 Mio. RON

≈ 1,77 Mio. €

Capitaluri proprii (2025)

9,4 Mio. RON

vs 11,5 Mio. RON

≈ 1,87 Mio. €

Angajați (2025)

95
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
41.385.852
≈ 8,21 Mio. €
8.919.339
≈ 1,77 Mio. €
95
2024
44.304.139
≈ 8,91 Mio. €
11.058.902
≈ 2,22 Mio. €
130
2023
41.307.905
≈ 8,35 Mio. €
11.114.212
≈ 2,25 Mio. €
130
2022
28.301.230
≈ 5,74 Mio. €
4.887.460
≈ 991.000 €
138
2021
16.129.665
≈ 3,28 Mio. €
3.128.750
≈ 636.000 €
97
2020
15.382.998
≈ 3,18 Mio. €
3.578.416
≈ 740.000 €
120
2019
15.290.025
≈ 3,22 Mio. €
3.786.653
≈ 798.000 €
120
2018
9.781.558
≈ 2,1 Mio. €
2.199.173
≈ 473.000 €
116
2017
4.355.813
≈ 954.000 €
1.313.696
≈ 288.000 €
60
2016
1.958.666
≈ 436.000 €
349.551
≈ 77.800 €
20
2015
1.589.675
≈ 358.000 €
479.366
≈ 108.000 €
7
2014
1.377.415
≈ 310.000 €
371.107
≈ 83.500 €
7
2013
1.172.250
≈ 265.000 €
192.489
≈ 43.600 €
6
2012
1.312.230
≈ 294.000 €
115.837
≈ 26.000 €
6

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

21,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

94,9%

Liquiditätsgrad

1,64

Kapitalumschlag

1,9

Umsatz pro Mitarbeiter

436.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2010-08-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RPW LOGISTICS SRL după CUI?

Cauți CUI 27306622. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RPW LOGISTICS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RPW LOGISTICS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RPW LOGISTICS SRL, CUI 27306622, nr. Reg. Com. J2012001224356, sediu Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RPW LOGISTICS SRL în 2025?

RPW LOGISTICS SRL (CUI 27306622) a avut o marjă de profit net de 21,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).