Zurück zur Suche

ELIAN M & C SRL

AktivMwSt.-pflichtig

ELIAN M & C SRL este o companie cu sediul în Municipiul Câmpia Turzii, înființată în anul 2010. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 26956660 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Cluj #28770CAEN 4711 #24704

Allgemeine Informationen

NameELIAN M & C SRL
CUI26956660
Registrierungsnr.J2010000798124
AdresseStr. TEILOR, 1N, Municipiul Câmpia Turzii, Cluj
Haupt-CAEN-Code4711
Genehmigte CAEN-Codes471147214724561056115630
Registrierungsdatum20/05/2010
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Turda
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
BOCOŞ MARIAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

113.000 RON

vs 165.000 RON

≈ 22.500 €

Profit net (2025)

149 RON

vs 599 RON

≈ 29,6 €

Capitaluri proprii (2025)

103.000 RON

vs 103.000 RON

≈ 20.400 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
113.211
≈ 22.500 €
149
≈ 29,6 €
1
2024
165.080
≈ 33.200 €
599
≈ 120 €
1
2023
100.885
≈ 20.400 €
782
≈ 158 €
1
2022
132.798
≈ 26.900 €
13.470
≈ 2730 €
1
2021
13.240
≈ 2690 €
1.446
≈ 294 €
1
2020
32.621
≈ 6740 €
183
≈ 37,8 €
1
2019
255.203
≈ 53.800 €
30.395
≈ 6410 €
1
2018
302.242
≈ 64.900 €
9.633
≈ 2070 €
2
2017
328.979
≈ 72.000 €
23.471
≈ 5140 €
2
2016
282.557
≈ 62.900 €
10.297
≈ 2290 €
2
2015
302.558
≈ 68.100 €
8.566
≈ 1930 €
1
2014
217.054
≈ 48.800 €
7.112
≈ 1600 €
1
2013
204.923
≈ 46.400 €
893
≈ 202 €
2
2012
293.202
≈ 65.800 €
163
≈ 36,6 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

0,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

0,1%

Liquiditätsgrad

1,58

Kapitalumschlag

0,51

Umsatz pro Mitarbeiter

113.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2010-06-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELIAN M & C SRL după CUI?

Cauți CUI 26956660. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELIAN M & C SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELIAN M & C SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ELIAN M & C SRL, CUI 26956660, nr. Reg. Com. J2010000798124, sediu Municipiul Câmpia Turzii, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELIAN M & C SRL în 2025?

ELIAN M & C SRL (CUI 26956660) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).