Zurück zur Suche

SHADOW LOGISTICS SRL

AktivMwSt.-pflichtig

SHADOW LOGISTICS SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în sat Livezeni, județul Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 816.227 lei și un profit net de 105.566 lei cu 4 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 26398024 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Mureș #4043CAEN 5630 #1163

Allgemeine Informationen

NameSHADOW LOGISTICS SRL
CUI26398024
Registrierungsnr.J2010000017263
AdresseLIVEZENI, 194F, Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş
Haupt-CAEN-Code5630
Registrierungsdatum13/01/2010
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
BODÓ KRISZTIÁNadministrator
KIBÉDI ZOLTANadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

816.000 RON

vs 774.000 RON

≈ 162.000 €

Profit net (2025)

106.000 RON

vs 64.200 RON

≈ 21.000 €

Capitaluri proprii (2025)

106.000 RON

vs 64.700 RON

≈ 21.000 €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
816.227
≈ 162.000 €
105.566
≈ 21.000 €
4
2024
774.412
≈ 156.000 €
64.243
≈ 12.900 €
5
2023
915.304
≈ 185.000 €
160.222
≈ 32.400 €
5
2022
982.040
≈ 199.000 €
270.159
≈ 54.800 €
5
2021
813.079
≈ 165.000 €
172.127
≈ 35.000 €
7
2020
557.064
≈ 115.000 €
122.350
≈ 25.300 €
6
2019
932.445
≈ 197.000 €
173.649
≈ 36.600 €
8
2018
856.534
≈ 184.000 €
155.590
≈ 33.400 €
8
2017
805.139
≈ 176.000 €
113.886
≈ 24.900 €
8
2016
1.138.943
≈ 254.000 €
137.296
≈ 30.600 €
14
2015
1.128.565
≈ 254.000 €
102.469
≈ 23.100 €
17
2014
876.660
≈ 197.000 €
-54.611
≈ -12.300 €
19
2013
671.376
≈ 152.000 €
-91.803
≈ -20.800 €
17
2012
707.555
≈ 159.000 €
-107.797
≈ -24.200 €
18

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

12,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,5%

Liquiditätsgrad

5,57

Kapitalumschlag

6,33

Umsatz pro Mitarbeiter

204.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2010-01-15—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SHADOW LOGISTICS SRL după CUI?

Cauți CUI 26398024. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SHADOW LOGISTICS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SHADOW LOGISTICS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SHADOW LOGISTICS SRL, CUI 26398024, nr. Reg. Com. J2010000017263, sediu Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SHADOW LOGISTICS SRL în 2025?

SHADOW LOGISTICS SRL (CUI 26398024) a avut o marjă de profit net de 12,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).