Zurück zur Suche

SUN MAMAIA INVEST SRL

AktivMwSt.-pflichtig

SUN MAMAIA INVEST SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Buzău. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 120.000 lei și un profit net de 34.688 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 26102594 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Buzău #7091CAEN 6832 #1881

Allgemeine Informationen

NameSUN MAMAIA INVEST SRL
CUI26102594
Registrierungsnr.J2009000745102
AdresseTransilvaniei, 1, Municipiul Buzău, Buzău
Haupt-CAEN-Code6832
Genehmigte CAEN-Codes6811681268206832
Registrierungsdatum14/10/2009
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
STANCIU GABRIELadministrator
MANOLE GHEORGHEadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

120.000 RON

vs 120.000 RON

≈ 23.800 €

Profit net (2025)

21.200 RON

vs 34.700 RON

≈ 4210 €

Capitaluri proprii (2025)

824.000 RON

vs 802.000 RON

≈ 163.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
120.000
≈ 23.800 €
21.222
≈ 4210 €
1
2024
120.000
≈ 24.100 €
34.688
≈ 6970 €
1
2023
120.000
≈ 24.300 €
25.200
≈ 5090 €
1
2022
1.634.294
≈ 331.000 €
-1.491
≈ -302 €
1
2021
90.000
≈ 18.300 €
4.402
≈ 895 €
1
2020
60.000
≈ 12.400 €
51.681
≈ 10.700 €
1
2019
60.000
≈ 12.600 €
51.317
≈ 10.800 €
1
2018
60.000
≈ 12.900 €
51.147
≈ 11.000 €
1
2017
81.156
≈ 17.800 €
53.933
≈ 11.800 €
1
2016
1.716.500
≈ 382.000 €
97.594
≈ 21.700 €
1
2015
48.000
≈ 10.800 €
14.078
≈ 3170 €
1
2014
5.614.435
≈ 1,26 Mio. €
281.473
≈ 63.300 €
—
2013
0
≈ 0 €
-126.201
≈ -28.600 €
—
2012
0
≈ 0 €
-36.392
≈ -8170 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

17,7%

Eigenkapitalrendite (ROE)

2,6%

Liquiditätsgrad

0,06

Kapitalumschlag

0,09

Umsatz pro Mitarbeiter

120.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2009-10-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SUN MAMAIA INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 26102594. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SUN MAMAIA INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SUN MAMAIA INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SUN MAMAIA INVEST SRL, CUI 26102594, nr. Reg. Com. J2009000745102, sediu Municipiul Buzău, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SUN MAMAIA INVEST SRL în 2025?

SUN MAMAIA INVEST SRL (CUI 26102594) a avut o marjă de profit net de 17,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).