SERVICII COMUNALE SA
SERVICII COMUNALE SA este o societate cu sediul în Municipiul Rădăuți, înființată în anul 1998. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 30.005.671 lei și un profit net de 3.763.444 lei cu 97 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten
CUI: 2563140 · Finanzielle Gesundheit
Platzierung 2025: Suceava #179CAEN 3530 #15
Allgemeine Informationen
Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!
Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.
Kostenlos beim Beanspruchen
Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter
Quelle: ONRCMwSt.
MwSt.-pflichtig
ONRC-Status
Funcțiune
Status
Aktiver Steuerpflichtiger
Aufgeteilte MwSt.
Wendet keine aufgeteilte MwSt. an
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
30 Mio. RON
≈ 5,96 Mio. €
Profit net (2025)
3,76 Mio. RON
≈ 747.000 €
Capitaluri proprii (2025)
264.000 RON
≈ 52.400 €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30.005.671 ≈ 5,96 Mio. € | 3.763.444 ≈ 747.000 € | 97 |
| 2024 | 29.894.713 ≈ 6,01 Mio. € | -322.334 ≈ -64.800 € | 111 |
| 2023 | 29.056.836 ≈ 5,87 Mio. € | -664.335 ≈ -134.000 € | 125 |
| 2022 | 29.428.631 ≈ 5,97 Mio. € | -2.575.516 ≈ -522.000 € | 139 |
| 2021 | 26.167.045 ≈ 5,32 Mio. € | -6.722.676 ≈ -1,37 Mio. € | 148 |
| 2020 | 20.445.284 ≈ 4,23 Mio. € | 139.776 ≈ 28.900 € | 160 |
| 2019 | 20.771.947 ≈ 4,38 Mio. € | 46.691 ≈ 9840 € | 172 |
| 2018 | 19.703.012 ≈ 4,23 Mio. € | 105.553 ≈ 22.700 € | 157 |
| 2017 | 23.699.274 ≈ 5,19 Mio. € | 44.677 ≈ 9780 € | 151 |
| 2016 | 19.493.516 ≈ 4,34 Mio. € | 1.255.257 ≈ 280.000 € | 151 |
| 2015 | 20.328.033 ≈ 4,57 Mio. € | 13.450 ≈ 3030 € | 139 |
| 2014 | 19.075.574 ≈ 4,29 Mio. € | 72.704 ≈ 16.400 € | 137 |
| 2013 | 19.011.130 ≈ 4,3 Mio. € | 22.672 ≈ 5130 € | 137 |
| 2012 | 18.854.282 ≈ 4,23 Mio. € | -630.486 ≈ -141.000 € | 145 |
Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Finanzkennzahlen 2025
Nettogewinnmarge
12,5%
Eigenkapitalrendite (ROE)
1.426,7%
Liquiditätsgrad
0,82
Kapitalumschlag
2,48
Umsatz pro Mitarbeiter
309.000 RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Unternehmen mit gemeinsamen Geschäftsführern
- AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA
Gemeinsamer Geschäftsführer: TĂNASE LUMINIŢA-MARINELA
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA SA
Gemeinsamer Geschäftsführer: TĂNASE LUMINIŢA-MARINELA
- COMPANIA MUNICIPALĂ CIMITIRE BUCUREŞTI S.A.
Gemeinsamer Geschäftsführer: TĂNASE LUMINIŢA-MARINELA
- COMPANIA MUNICIPALĂ PARCURI ȘI GRĂDINI BUCUREȘTI S.A.
Gemeinsamer Geschäftsführer: TĂNASE LUMINIŢA-MARINELA
- COMPANIA MUNICIPALĂ PROTECȚIE CIVILĂ ȘI VOLUNTARIAT BUCUREȘTI S.A.
Gemeinsamer Geschäftsführer: TĂNASE LUMINIŢA-MARINELA
- ELECTROCENTRALE CONSTANȚA S.A.
Gemeinsamer Geschäftsführer: TĂNASE LUMINIŢA-MARINELA
- REGIA AUTONOMĂ DE SERVICII PUBLICE PLOIEŞTI RA
Gemeinsamer Geschäftsführer: TĂNASE LUMINIŢA-MARINELA
- TEHNOPOLIS SRL
Gemeinsamer Geschäftsführer: TĂNASE LUMINIŢA-MARINELA
MwSt.-Zeiträume
| Von | Bis | Details |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SERVICII COMUNALE SA după CUI?
Cauți CUI 2563140. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERVICII COMUNALE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SERVICII COMUNALE SA?
Datele de facturare sunt denumirea SERVICII COMUNALE SA, CUI 2563140, nr. Reg. Com. J33/474/1998, sediu Municipiul Rădăuţi, Suceava.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SERVICII COMUNALE SA în 2025?
SERVICII COMUNALE SA (CUI 2563140) a avut o marjă de profit net de 12,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).