Zurück zur Suche

TEHNOFORAJE SRL

AktivMwSt.-pflichtig

TEHNOFORAJE SRL este o companie cu sediul în Oradea, înființată în anul 2008, care are ca activitate principală lucrările de foraj și sondaj pentru construcții. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 13.865 lei și un profit net de 483 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 24638317 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Bihor #21886CAEN 4313 #278

Allgemeine Informationen

NameTEHNOFORAJE SRL
CUI24638317
Registrierungsnr.J2008002632052
AdresseStr. OGORULUI, 51/ A, Municipiul Oradea, Bihor
Haupt-CAEN-Code4313
Genehmigte CAEN-Codes33123320360043137219
Registrierungsdatum22/10/2008
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
LUCA IONUŢ BOGDANadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

15.800 RON

vs 13.900 RON

≈ 3150 €

Profit net (2025)

180 RON

vs 483 RON

≈ 35,7 €

Capitaluri proprii (2025)

-173.000 RON

vs -173.000 RON

≈ -34.300 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
15.848
≈ 3150 €
180
≈ 35,7 €
1
2024
13.865
≈ 2790 €
483
≈ 97,1 €
1
2023
8.823
≈ 1780 €
-2.547
≈ -515 €
1
2022
12.605
≈ 2560 €
491
≈ 99,6 €
1
2021
10.084
≈ 2050 €
-71.900
≈ -14.600 €
1
2020
10.084
≈ 2080 €
-76.180
≈ -15.700 €
1
2019
3.361
≈ 708 €
-166.858
≈ -35.200 €
2
2018
262.509
≈ 56.400 €
188.524
≈ 40.500 €
2
2017
884.601
≈ 194.000 €
1.378.327
≈ 302.000 €
3
2016
832.015
≈ 185.000 €
67.381
≈ 15.000 €
5
2015
2.053.836
≈ 462.000 €
488.521
≈ 110.000 €
8
2014
484.501
≈ 109.000 €
-153.450
≈ -34.500 €
8
2013
944.311
≈ 214.000 €
18.538
≈ 4200 €
12
2012
1.050.014
≈ 236.000 €
111.566
≈ 25.000 €
9

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

1,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

—

Liquiditätsgrad

0,53

Kapitalumschlag

0,03

Umsatz pro Mitarbeiter

15.800 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2008-10-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNOFORAJE SRL după CUI?

Cauți CUI 24638317. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNOFORAJE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNOFORAJE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNOFORAJE SRL, CUI 24638317, nr. Reg. Com. J2008002632052, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNOFORAJE SRL în 2025?

TEHNOFORAJE SRL (CUI 24638317) a avut o marjă de profit net de 1,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).