Zurück zur Suche

CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL

Aktiv

CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL este o entitate înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 599.763 lei și un profit net de 378.435 lei în anul 2024.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 24522206 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #10791CAEN 8622 #4299

Allgemeine Informationen

NameCENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL
CUI24522206
Registrierungsnr.J2008003446359
AdresseStr. VLAHUTA, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code8622
Genehmigte CAEN-Codes86228690
Registrierungsdatum26/09/2008
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

455.000 RON

vs 600.000 RON

≈ 90.300 €

Profit net (2025)

233.000 RON

vs 378.000 RON

≈ 46.300 €

Capitaluri proprii (2025)

234.000 RON

vs 682.000 RON

≈ 46.400 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
454.994
≈ 90.300 €
233.128
≈ 46.300 €
1
2024
599.763
≈ 121.000 €
378.435
≈ 76.100 €
1
2023
533.227
≈ 108.000 €
304.333
≈ 61.500 €
1
2022
540.194
≈ 110.000 €
350.984
≈ 71.200 €
1
2021
474.758
≈ 96.500 €
267.818
≈ 54.400 €
1
2020
386.839
≈ 80.000 €
174.489
≈ 36.100 €
2
2019
462.097
≈ 97.400 €
215.061
≈ 45.300 €
2
2018
450.493
≈ 96.800 €
227.089
≈ 48.800 €
2
2017
493.344
≈ 108.000 €
278.439
≈ 61.000 €
3
2016
438.788
≈ 97.700 €
222.525
≈ 49.600 €
12
2015
271.258
≈ 61.000 €
81.119
≈ 18.200 €
6
2014
278.568
≈ 62.700 €
43.457
≈ 9780 €
6
2013
269.448
≈ 61.000 €
16.617
≈ 3760 €
6
2012
442.642
≈ 99.300 €
230.866
≈ 51.800 €
6

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

51,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

0,09

Kapitalumschlag

1,08

Umsatz pro Mitarbeiter

455.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL după CUI?

Cauți CUI 24522206. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL, CUI 24522206, nr. Reg. Com. J2008003446359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL în 2025?

CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL (CUI 24522206) a avut o marjă de profit net de 51,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).