Zurück zur Suche

BEST VET COMPANY SRL

AktivMwSt.-pflichtig

BEST VET COMPANY SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Mitreni, comuna Mitreni, județul Călărași. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.495.721 lei și un profit net de 524.806 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 24514084 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Călărași #1118CAEN 4690 #2520

Allgemeine Informationen

NameBEST VET COMPANY SRL
CUI24514084
Registrierungsnr.J2008000740511
AdresseNufărului, 406, Sat Mitreni, Comuna Mitreni, Călăraşi
Haupt-CAEN-Code4690
Registrierungsdatum24/09/2008
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Olteniţa
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
COMAN ADRIANAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,21 Mio. RON

vs 1,5 Mio. RON

≈ 240.000 €

Profit net (2025)

333.000 RON

vs 525.000 RON

≈ 66.100 €

Capitaluri proprii (2025)

455.000 RON

vs 613.000 RON

≈ 90.200 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.210.282
≈ 240.000 €
333.195
≈ 66.100 €
1
2024
1.495.721
≈ 301.000 €
524.806
≈ 105.000 €
1
2023
1.047.994
≈ 212.000 €
383.026
≈ 77.400 €
1
2022
1.059.553
≈ 215.000 €
379.252
≈ 76.900 €
1
2021
1.136.426
≈ 231.000 €
241.543
≈ 49.100 €
2
2020
1.762.694
≈ 364.000 €
316.352
≈ 65.400 €
3
2019
2.070.954
≈ 436.000 €
566.991
≈ 119.000 €
2
2018
2.747.073
≈ 590.000 €
1.045.562
≈ 225.000 €
1
2017
2.215.081
≈ 485.000 €
842.045
≈ 184.000 €
2
2016
2.193.676
≈ 488.000 €
749.902
≈ 167.000 €
2
2015
1.284.672
≈ 289.000 €
362.390
≈ 81.500 €
3
2014
562.022
≈ 126.000 €
66.422
≈ 14.900 €
2
2013
724.361
≈ 164.000 €
88.950
≈ 20.100 €
2
2012
971.742
≈ 218.000 €
218.588
≈ 49.100 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

27,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

73,3%

Liquiditätsgrad

1,4

Kapitalumschlag

1,27

Umsatz pro Mitarbeiter

1,21 Mio. RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2008-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BEST VET COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 24514084. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BEST VET COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BEST VET COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BEST VET COMPANY SRL, CUI 24514084, nr. Reg. Com. J2008000740511, sediu Sat Mitreni, Comuna Mitreni, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BEST VET COMPANY SRL în 2025?

BEST VET COMPANY SRL (CUI 24514084) a avut o marjă de profit net de 27,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).