Zurück zur Suche

ANICA SRL

Aktiv

ANICA SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Rogojel, comuna Săcuieu, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 112.870 lei și un profit net de 15.639 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 24389682 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Cluj #28784CAEN 5590 #1104

Allgemeine Informationen

NameANICA SRL
CUI24389682
Registrierungsnr.J2008003609125
Adresse193A, Sat Rogojel, Comuna Săcuieu, Cluj
Haupt-CAEN-Code5590
Registrierungsdatum28/08/2008
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Huedin
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

113.000 RON

vs 84.700 RON

≈ 22.400 €

Profit net (2025)

15.600 RON

vs -82.100 RON

≈ 3100 €

Capitaluri proprii (2025)

52.700 RON

vs 37.000 RON

≈ 10.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
112.870
≈ 22.400 €
15.639
≈ 3100 €
1
2024
84.664
≈ 17.000 €
-82.145
≈ -16.500 €
2
2023
257.481
≈ 52.100 €
32.725
≈ 6620 €
2
2022
253.736
≈ 51.500 €
16.066
≈ 3260 €
2
2021
184.255
≈ 37.400 €
20.246
≈ 4110 €
2
2020
230.270
≈ 47.600 €
41.890
≈ 8660 €
2
2019
201.953
≈ 42.600 €
-17.560
≈ -3700 €
2
2018
235.446
≈ 50.600 €
-47.462
≈ -10.200 €
1
2017
194.630
≈ 42.600 €
39.821
≈ 8720 €
1
2016
195.705
≈ 43.600 €
38.344
≈ 8540 €
1
2015
203.943
≈ 45.900 €
77.884
≈ 17.500 €
1
2014
112.024
≈ 25.200 €
19.197
≈ 4320 €
1
2013
58.606
≈ 13.300 €
-5.349
≈ -1210 €
1
2012
79.766
≈ 17.900 €
-1.301
≈ -292 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

13,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

29,7%

Liquiditätsgrad

2,36

Kapitalumschlag

1,32

Umsatz pro Mitarbeiter

113.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANICA SRL după CUI?

Cauți CUI 24389682. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANICA SRL, CUI 24389682, nr. Reg. Com. J2008003609125, sediu Sat Rogojel, Comuna Săcuieu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANICA SRL în 2025?

ANICA SRL (CUI 24389682) a avut o marjă de profit net de 13,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).