Zurück zur Suche

N-SERVERS SRL

AktivMwSt.-pflichtig

N-SERVERS SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Vorovești, comuna Miroslava, județul Iași. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 395.299 lei și un profit net de 259.028 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 23471260 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Iași #9418CAEN 6290 #341

Allgemeine Informationen

NameN-SERVERS SRL
CUI23471260
Registrierungsnr.J2008000776228
AdresseRăzoarei, 36, Sat Voroveşti, Comuna Miroslava, Iaşi
Haupt-CAEN-Code6290
Registrierungsdatum10/03/2008
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
DOMINTE IULIANadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

395.000 RON

vs 331.000 RON

≈ 78.500 €

Profit net (2025)

259.000 RON

vs 180.000 RON

≈ 51.400 €

Capitaluri proprii (2025)

259.000 RON

vs 180.000 RON

≈ 51.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
395.299
≈ 78.500 €
259.028
≈ 51.400 €
1
2024
330.734
≈ 66.500 €
179.617
≈ 36.100 €
1
2023
287.729
≈ 58.200 €
85.656
≈ 17.300 €
2
2022
59.435
≈ 12.100 €
4.522
≈ 917 €
1
2021
—
0
≈ 0 €
—
2020
—
0
≈ 0 €
—
2019
—
0
≈ 0 €
—
2018
—
0
≈ 0 €
—
2017
—
0
≈ 0 €
—
2016
—
0
≈ 0 €
—
2015
—
0
≈ 0 €
—
2014
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2013
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

65,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

5,65

Kapitalumschlag

1,29

Umsatz pro Mitarbeiter

395.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2022-07-20—
2008-03-172012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma N-SERVERS SRL după CUI?

Cauți CUI 23471260. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru N-SERVERS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru N-SERVERS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea N-SERVERS SRL, CUI 23471260, nr. Reg. Com. J2008000776228, sediu Sat Voroveşti, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are N-SERVERS SRL în 2025?

N-SERVERS SRL (CUI 23471260) a avut o marjă de profit net de 65,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).