Zurück zur Suche

ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Negoiești, comuna Brazi, județul Prahova. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 61.221.216 lei și un profit net de 10.533.324 lei cu 98 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 22213107 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Prahova #164CAEN 0910 #15

Allgemeine Informationen

NameENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI22213107
Registrierungsnr.J2007001942290
AdressePIATRA CRAIULUI, 7, Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova
Haupt-CAEN-Code910
Registrierungsdatum03/08/2007
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Prahova
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
MOGOȘ VASILEadministrator
JOHN DAVID SCHMITZadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

61,2 Mio. RON

vs 64,1 Mio. RON

≈ 12,2 Mio. €

Profit net (2025)

10,5 Mio. RON

vs 14,5 Mio. RON

≈ 2,09 Mio. €

Capitaluri proprii (2025)

38,6 Mio. RON

vs 40,2 Mio. RON

≈ 7,66 Mio. €

Angajați (2025)

98
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
61.221.216
≈ 12,2 Mio. €
10.533.324
≈ 2,09 Mio. €
98
2024
64.125.320
≈ 12,9 Mio. €
14.510.417
≈ 2,92 Mio. €
96
2023
71.500.333
≈ 14,5 Mio. €
17.062.670
≈ 3,45 Mio. €
94
2022
63.809.353
≈ 12,9 Mio. €
14.596.196
≈ 2,96 Mio. €
96
2021
52.180.305
≈ 10,6 Mio. €
7.677.899
≈ 1,56 Mio. €
102
2020
52.947.153
≈ 10,9 Mio. €
9.666.008
≈ 2 Mio. €
102
2019
62.150.423
≈ 13,1 Mio. €
11.009.372
≈ 2,32 Mio. €
113
2018
61.946.612
≈ 13,3 Mio. €
10.025.092
≈ 2,15 Mio. €
113
2017
61.352.775
≈ 13,4 Mio. €
9.807.055
≈ 2,15 Mio. €
124
2016
52.271.482
≈ 11,6 Mio. €
1.776.246
≈ 396.000 €
153
2015
61.827.457
≈ 13,9 Mio. €
3.386.237
≈ 762.000 €
197
2014
85.410.530
≈ 19,2 Mio. €
10.856.014
≈ 2,44 Mio. €
217
2013
102.351.510
≈ 23,2 Mio. €
13.040.961
≈ 2,95 Mio. €
246
2012
93.626.415
≈ 21 Mio. €
6.707.350
≈ 1,51 Mio. €
281

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

17,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

27,3%

Liquiditätsgrad

6,21

Kapitalumschlag

1,36

Umsatz pro Mitarbeiter

625.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2007-08-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 22213107. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L., CUI 22213107, nr. Reg. Com. J2007001942290, sediu Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. în 2025?

ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 22213107) a avut o marjă de profit net de 17,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).