Zurück zur Suche

SALLY SRL

Aktiv

SALLY SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Baia Mare. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 pentru închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 2203877 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Maramureș #14038CAEN 6820 #13708

Allgemeine Informationen

NameSALLY SRL
CUI2203877
Registrierungsnr.J24/695/1991
AdresseP-ta REVOLUTIEI, 5, Municipiul Baia Mare, Maramureş
Haupt-CAEN-Code4719
Registrierungsdatum30/05/1991
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
RAFFAY CSILLA LAURAadministrator
KISS EVA GYONGYIadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Venituri totale (2025)

11.500 RON

vs 14.300 RON

≈ 2280 €

Profit net (2025)

2240 RON

vs 1990 RON

≈ 444 €

Capitaluri proprii (2025)

-13.200 RON

vs -15.300 RON

≈ -2610 €

Angajați (2025)

0
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
11.500
≈ 2280 €
2.236
≈ 444 €
0
2024
14.300
≈ 2870 €
1.985
≈ 399 €
—
2023
4.600
≈ 930 €
-4.350
≈ -879 €
—
2022
6.600
≈ 1340 €
3.462
≈ 702 €
—
2021
3.600
≈ 732 €
552
≈ 112 €
—
2020
3.600
≈ 744 €
319
≈ 65,9 €
—
2019
3.600
≈ 759 €
-2.431
≈ -512 €
—
2018
3.600
≈ 774 €
-2.145
≈ -461 €
—
2017
3.600
≈ 788 €
-6.730
≈ -1470 €
—
2016
3.600
≈ 802 €
-6.526
≈ -1450 €
—
2015
3.600
≈ 810 €
-7.315
≈ -1650 €
—
2014
3.600
≈ 810 €
-8.712
≈ -1960 €
—
2013
5.600
≈ 1270 €
-8.157
≈ -1850 €
—
2012
10.176
≈ 2280 €
-9.883
≈ -2220 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

62,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

—

Liquiditätsgrad

0,03

Kapitalumschlag

0,03

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-012012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALLY SRL după CUI?

Cauți CUI 2203877. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALLY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALLY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SALLY SRL, CUI 2203877, nr. Reg. Com. J24/695/1991, sediu Municipiul Baia Mare, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALLY SRL în 2025?

SALLY SRL (CUI 2203877) a avut o marjă de profit net de 62,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).