Zurück zur Suche

EASY INDUSTRY S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

EASY INDUSTRY S.R.L. este o firmă înființată în anul 2007 cu sediul în satul Poplaca, județul Sibiu. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 17.190.707 lei și un profit net de 109.579 lei cu 59 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 21858679 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Sibiu #400CAEN 2553 #47

Allgemeine Informationen

NameEASY INDUSTRY S.R.L.
CUI21858679
Registrierungsnr.J2007000974328
AdresseSat Poplaca, Comuna Poplaca, Sibiu
Haupt-CAEN-Code2553
Registrierungsdatum01/06/2007
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sibiu
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
PREDATU IOANadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

15,9 Mio. RON

vs 17,2 Mio. RON

≈ 3,17 Mio. €

Profit net (2025)

48.500 RON

vs 110.000 RON

≈ 9620 €

Capitaluri proprii (2025)

10,5 Mio. RON

vs 10,5 Mio. RON

≈ 2,09 Mio. €

Angajați (2025)

53
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
15.947.781
≈ 3,17 Mio. €
48.467
≈ 9620 €
53
2024
17.190.707
≈ 3,46 Mio. €
109.579
≈ 22.000 €
59
2023
19.278.225
≈ 3,9 Mio. €
1.853.776
≈ 375.000 €
57
2022
17.801.460
≈ 3,61 Mio. €
2.276.075
≈ 462.000 €
48
2021
13.363.813
≈ 2,72 Mio. €
693.224
≈ 141.000 €
46
2020
10.093.987
≈ 2,09 Mio. €
683.022
≈ 141.000 €
43
2019
10.062.015
≈ 2,12 Mio. €
1.447.623
≈ 305.000 €
43
2018
9.134.288
≈ 1,96 Mio. €
2.111.688
≈ 454.000 €
35
2017
5.525.777
≈ 1,21 Mio. €
761.968
≈ 167.000 €
27
2016
3.633.011
≈ 809.000 €
662.667
≈ 148.000 €
25
2015
2.915.078
≈ 656.000 €
237.526
≈ 53.400 €
23
2014
2.585.301
≈ 582.000 €
305.850
≈ 68.800 €
23
2013
2.003.892
≈ 453.000 €
83.308
≈ 18.900 €
23
2012
1.787.815
≈ 401.000 €
137.543
≈ 30.900 €
22

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

0,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

0,5%

Liquiditätsgrad

0,38

Kapitalumschlag

0,69

Umsatz pro Mitarbeiter

301.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2007-06-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EASY INDUSTRY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 21858679. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EASY INDUSTRY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EASY INDUSTRY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EASY INDUSTRY S.R.L., CUI 21858679, nr. Reg. Com. J2007000974328, sediu Sat Poplaca, Comuna Poplaca, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EASY INDUSTRY S.R.L. în 2025?

EASY INDUSTRY S.R.L. (CUI 21858679) a avut o marjă de profit net de 0,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).