Zurück zur Suche

ACTIVE LEAD SRL

AktivMwSt.-pflichtig

ACTIVE LEAD SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Sălicea, comuna Ciurila, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 7022, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 1.253.971 lei și profitul net de 799.655 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 21608460 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Cluj #8180CAEN 7022 #1091

Allgemeine Informationen

NameACTIVE LEAD SRL
CUI21608460
Registrierungsnr.J12/1862/2007
AdresseSĂLICEA, 78 I, Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj
Haupt-CAEN-Code7022
Genehmigte CAEN-Codes682068317022783085599329
Registrierungsdatum20/04/2007
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
VÎLCEANU OVIDIUadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

972K RON

vs 1.3M RON

≈ 193K €

Profit net (2025)

588K RON

vs 800K RON

≈ 117K €

Capitaluri proprii (2025)

588K RON

vs 800K RON

≈ 117K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
972.184
≈ 193K €
588.008
≈ 117K €
1
2024
1.253.971
≈ 252K €
799.655
≈ 161K €
1
2023
1.556.595
≈ 315K €
1.078.653
≈ 218K €
1
2022
716.031
≈ 145K €
527.294
≈ 107K €
1
2021
455.431
≈ 93K €
300.965
≈ 61K €
1
2020
403.656
≈ 83K €
245.267
≈ 51K €
1
2019
448.061
≈ 94K €
282.304
≈ 59K €
1
2018
315.410
≈ 68K €
147.174
≈ 32K €
1
2017
198.065
≈ 43K €
87.637
≈ 19K €
1
2016
250.535
≈ 56K €
171.830
≈ 38K €
1
2015
83.377
≈ 19K €
29.453
≈ 7K €
1
2014
95.365
≈ 21K €
59.783
≈ 13K €
1
2013
202.480
≈ 46K €
22.668
≈ 5K €
1
2012
275.255
≈ 62K €
134.667
≈ 30K €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

60,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

3,42

Kapitalumschlag

1,34

Umsatz pro Mitarbeiter

972K RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2008-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ACTIVE LEAD SRL după CUI?

Cauți CUI 21608460. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACTIVE LEAD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ACTIVE LEAD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ACTIVE LEAD SRL, CUI 21608460, nr. Reg. Com. J12/1862/2007, sediu Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ACTIVE LEAD SRL în 2025?

ACTIVE LEAD SRL (CUI 21608460) a avut o marjă de profit net de 60,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).