Zurück zur Suche

MONDASARA SRL

AktivMwSt.-pflichtig

MONDASARA SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Chișoda, comuna Giroc, județul Timiș. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 15.501.533 lei și un profit net de 668.737 lei cu 5 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 19062080 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #753CAEN 4690 #489

Allgemeine Informationen

NameMONDASARA SRL
CUI19062080
Registrierungsnr.J2006003069358
AdresseOITUZ, 15/3, Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş
Haupt-CAEN-Code4690
Genehmigte CAEN-Codes4332433446904712475252105224
Registrierungsdatum02/10/2006
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
RUSU GHEORGHE IOANadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

15,5 Mio. RON

vs 13 Mio. RON

≈ 3,08 Mio. €

Profit net (2025)

669.000 RON

vs 453.000 RON

≈ 133.000 €

Capitaluri proprii (2025)

669.000 RON

vs 453.000 RON

≈ 133.000 €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
15.501.533
≈ 3,08 Mio. €
668.737
≈ 133.000 €
5
2024
12.996.094
≈ 2,61 Mio. €
452.673
≈ 91.000 €
4
2023
11.851.147
≈ 2,4 Mio. €
572.183
≈ 116.000 €
4
2022
12.770.149
≈ 2,59 Mio. €
856.606
≈ 174.000 €
4
2021
10.511.777
≈ 2,14 Mio. €
902.247
≈ 183.000 €
4
2020
6.703.687
≈ 1,39 Mio. €
225.230
≈ 46.600 €
4
2019
6.602.992
≈ 1,39 Mio. €
144.935
≈ 30.500 €
4
2018
6.529.654
≈ 1,4 Mio. €
124.649
≈ 26.800 €
6
2017
6.633.182
≈ 1,45 Mio. €
84.226
≈ 18.400 €
6
2016
4.282.790
≈ 954.000 €
46.327
≈ 10.300 €
7
2015
3.331.750
≈ 750.000 €
155.638
≈ 35.000 €
5
2014
2.732.996
≈ 615.000 €
63.310
≈ 14.200 €
6
2013
1.758.466
≈ 398.000 €
12.123
≈ 2740 €
3
2012
1.679.814
≈ 377.000 €
32.275
≈ 7240 €
3

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

4,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

1,44

Kapitalumschlag

9,89

Umsatz pro Mitarbeiter

3,1 Mio. RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2006-10-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONDASARA SRL după CUI?

Cauți CUI 19062080. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONDASARA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONDASARA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONDASARA SRL, CUI 19062080, nr. Reg. Com. J2006003069358, sediu Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONDASARA SRL în 2025?

MONDASARA SRL (CUI 19062080) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).