Zurück zur Suche

M.C. CONSEQUENT SRL

Aktiv

M.C. CONSEQUENT SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 249.950 lei și un profit net de 167.393 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 18794800 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #15958CAEN 7112 #7898

Allgemeine Informationen

NameM.C. CONSEQUENT SRL
CUI18794800
Registrierungsnr.J2006002035350
AdresseStr. CONSTANTIN STERE, 18, Municipiul Timişoara, Timiş
Haupt-CAEN-Code7112
Registrierungsdatum23/06/2006
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

250.000 RON

vs 211.000 RON

≈ 49.600 €

Profit net (2025)

167.000 RON

vs 122.000 RON

≈ 33.200 €

Capitaluri proprii (2025)

185.000 RON

vs 139.000 RON

≈ 36.700 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
249.950
≈ 49.600 €
167.393
≈ 33.200 €
1
2024
210.652
≈ 42.300 €
121.996
≈ 24.500 €
1
2023
196.241
≈ 39.700 €
110.590
≈ 22.400 €
1
2022
180.434
≈ 36.600 €
109.594
≈ 22.200 €
1
2021
157.913
≈ 32.100 €
98.671
≈ 20.100 €
1
2020
149.009
≈ 30.800 €
95.929
≈ 19.800 €
1
2019
130.888
≈ 27.600 €
104.387
≈ 22.000 €
1
2018
129.954
≈ 27.900 €
66.197
≈ 14.200 €
1
2017
128.568
≈ 28.100 €
69.590
≈ 15.200 €
1
2016
130.416
≈ 29.000 €
68.904
≈ 15.300 €
1
2015
125.598
≈ 28.300 €
59.860
≈ 13.500 €
1
2014
126.688
≈ 28.500 €
64.058
≈ 14.400 €
1
2013
128.392
≈ 29.100 €
67.453
≈ 15.300 €
1
2012
129.798
≈ 29.100 €
69.278
≈ 15.500 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

67%

Eigenkapitalrendite (ROE)

90,6%

Liquiditätsgrad

30,03

Kapitalumschlag

1,31

Umsatz pro Mitarbeiter

250.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma M.C. CONSEQUENT SRL după CUI?

Cauți CUI 18794800. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M.C. CONSEQUENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M.C. CONSEQUENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M.C. CONSEQUENT SRL, CUI 18794800, nr. Reg. Com. J2006002035350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M.C. CONSEQUENT SRL în 2025?

M.C. CONSEQUENT SRL (CUI 18794800) a avut o marjă de profit net de 67% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).