Zurück zur Suche

R & R CRISRA SRL

Aktiv

CUI: 18789358 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2024: Buzău #10370CAEN 4711 #33450

Allgemeine Informationen

NameR & R CRISRA SRL
CUI18789358
Registrierungsnr.J2006000707107
AdressePetuniei, 9, Sat Oreavul, Comuna Valea Râmnicului, Buzău
Haupt-CAEN-Code6820
Registrierungsdatum22/06/2006
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală R. Sărat
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

12.000 RON

vs 12.000 RON

≈ 2410 €

Profit net (2024)

10.100 RON

vs 9640 RON

≈ 2030 €

Capitaluri proprii (2024)

6140 RON

vs -3950 RON

≈ 1230 €

Angajați (2024)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
12.000
≈ 2410 €
10.090
≈ 2030 €
0
2023
12.000
≈ 2430 €
9.638
≈ 1950 €
—
2022
6.000
≈ 1220 €
5.670
≈ 1150 €
—
2021
6.000
≈ 1220 €
6.298
≈ 1280 €
—
2020
6.000
≈ 1240 €
-1.109
≈ -229 €
—
2019
4.200
≈ 885 €
-626
≈ -132 €
—
2018
4.200
≈ 903 €
-1.757
≈ -378 €
—
2017
4.200
≈ 919 €
1.440
≈ 315 €
—
2016
1.200
≈ 267 €
-3.936
≈ -876 €
—
2015
1.200
≈ 270 €
-5.004
≈ -1130 €
—
2014
1.200
≈ 270 €
-3.716
≈ -836 €
0
2013
100
≈ 22,6 €
-20.886
≈ -4730 €
0
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2025Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2024

Nettogewinnmarge

84,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

164,4%

Liquiditätsgrad

1,15

Kapitalumschlag

0,74

Umsatz pro Mitarbeiter

—

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma R & R CRISRA SRL după CUI?

Cauți CUI 18789358. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru R & R CRISRA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru R & R CRISRA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea R & R CRISRA SRL, CUI 18789358, nr. Reg. Com. J2006000707107, sediu Sat Oreavul, Comuna Valea Râmnicului, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are R & R CRISRA SRL în 2024?

R & R CRISRA SRL (CUI 18789358) a avut o marjă de profit net de 84,1% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).